Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego mamy nieudany sex co robić?


Gość Dozs

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam dziewica do niedawna. Z chłopakiem zaczęłam współżycie po kilku miesiącach. Jest dużo czułości  itd a jednak nie mógł wejść wiele razy. W końcu się udało. Płytko ale jednak. Krew szła kilka razy,  dobre 5-10  stosunków pod rząd (każdy stosunek innego dnia).  Teraz już może wejść nieco głębiej ale nie do końca. Ma na oko 15 cm, jest dość gruby, no taki normalny. Ja wcześniej miałam problemy z tamponami i różnościami bo miałam ciasna cipke co nawet ginekolog mówił. 

I co? Jemu wypada. Ja nie mogę wielu pozycji spróbować bo mnie boli cipka w środku czuje jakby mi ją rozrywał swoim sprzętem. Więc zostaje nam misjonarska - on na mnie lub ja na nim leżę brzuchem, albo plecami i od tyłu. Na lyzeczce itd wypada, od tyłu też. 

W misjonarskiej czasem też się zdarza. Niby wciąż jest twardy a leci.  Dodam że on pali marihuanę i często przy pieszczotach mu staje w ciągu 10 sekund ale po minucie już opada. Albo nagle mięknie nawet w trakcie pieszczot. W cipce mu nie mięknie ale wypada. Co może być przyczyną?? 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Gość Dozs napisał:

Niby wciąż jest twardy a leci. 

Właśnie, niby... Ma problem ze wzwodem. 

Dlaczego mamy nieudany sex co robić?

Nic nie zrobisz, może ta maryśka ma taki wpływ. 

Poza tym jak może być udany seks, jak nie on nie może wejść do końca, bo masz ból, to normalne nie jest. Ginekologa zapytaj, czy da się coś z tym zrobić. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...