Skocz do zawartości
Forum

Kriolipoliza i brak efektów.


Gość Begm

Rekomendowane odpowiedzi

Ok 2 miesięcy temu poddałam się zabiegowi kriolipolizy. W tym czasie nie przytyłam, właściwie to nawet trochę schudłam, jednak miejsca gdzie była przykładana głowica nie zmniejszyły się nawet o mm. Na zabieg wydałam 1400zl i zastanawiam się czy mogę się ubiegać o zwrot pieniędzy. Czy ktoś jest zorientowany w tym temacie? 

Odnośnik do komentarza
Gość Zawiedziona
W dniu 18.07.2021 o 08:47, Gość Begm napisał:

Ok 2 miesięcy temu poddałam się zabiegowi kriolipolizy. W tym czasie nie przytyłam, właściwie to nawet trochę schudłam, jednak miejsca gdzie była przykładana głowica nie zmniejszyły się nawet o mm. Na zabieg wydałam 1400zl i zastanawiam się czy mogę się ubiegać o zwrot pieniędzy. Czy ktoś jest zorientowany w tym temacie? 

Też  miałam tak samo. Minęło 2 miesiące i zero efektow. Nie przytyłam trochę schudłam ale w miejscu wykonywania zabiegu nic nie drgnęło. Miałam 3 przyłożenia na uda

Odnośnik do komentarza

Miałam 2 zab na brzuch w odstępie 4 tyg. Nawet milimetr mi nie zeszło w pasie. Nie przytyłam w tym czasie ale też nie zeszczuplałam. Jak się okazało, jak zaczęłam szukać informacji, jeżeli są problemy na tle metabolicznym to żadna krio nie pomoże. Trzeba wyregulować pracę organizmu i dopiero można coś próbować. Szkoda , że takiego info nie dostałam na początku, to pieniądze w kieszeni by zostały. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...