Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19 lat i od 3 miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne „axia conti” a od 2 miesięcy razem z antykoncepcją biorę leki hormonalne na trądzik i wypadanie włosów „androcur”. Miesiąc temu przy tabletkach placebo nie dostałam okresu, zaczęłam się bardzo źle czuć, miałam i mam do tej pory obolałe powiększone piersi, bóle podbrzusza z każdej strony (czasami kłuje samoistnie i boli gdy naciskam lub leżę na brzuchu), mam mdłości przez całe dnie od rana do wieczora, mocne wodniste upławy i biały klejący śluz do tego wieczorna zgaga i zawroty głowy. Tabletki biorę regularnie codziennie o 10 rano a stosunek jest dodatkowo zabezpieczany prezerwatywą. Robiłam 2 testy ciążowe pierwszy robiłam jak nie dostałam krwawienia na tabletkach placebo a drugi robiłam 2tyg temu i obydwa wyszły negatywne. Chciałabym się dowiedzieć co może być nie tak czy to spowodowały to leki hormonalne czy co. Jestem bardzo zestresowana, ponieważ nie chce być w ciąży. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

wg mnie nie ma szans na ciąże, ja stosuje Tester Afrodyta - tester owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, w dni płodne używam dodatkowego zabezpieczenia mechanicznego, ta forma antykoncepcji mi najbardziej odpowiada, powodzenia ? hormony są szkodliwe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...