Skocz do zawartości
Forum

Czy ja jestem winna?


Gość Babylis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Babylis

Facet notorycznie mnie oszukuje, podejmuje decyzje za mnie manipulując mną. Spotkał się też z prostytutka gdy nie widzieliśmy się 3 dni.. Powiedziałam, że ma to naprawić a on nic. Tu przytaknie a i tak robi ciągle to samo. Czuję się sfrustrowana, skrzywdzona, oszukana po raz setny. Zwłaszcza że mi nic nie może zarzucić, jestem bardzo uczciwa w stosunku do niego więc nie wiem dlaczego mi robi świństwo. On nie czuje się winny. Zawsze znajdzie innego winnego, a powody są tak absurdalnie śmieszne że głowa boli. 

I powiedziałam że to koniec, ciągle chodzę smutna wszystko przestało mnie cieszyć to ten obraca kota ogonem - że się czepiam, że mam go zostawić w spokoju że on się zabije bo ma dość. Czy ja zgłupiałam czy jestem winna i zla? 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość i...w

Nie jesteś winna, ani zła. Facet jest po prostu toksyczny. Bardzo dobrze, jeżeli zakończyłaś tę relację. Jeżeli czułaś sie źle, nie powinnaś jej dalej ciągnąć, nawet jeżeli wiele was łączyło. To jest ciężkie, ale tak będzie dla Ciebie lepiej. Nie czuj się tutaj winna, nie dawaj mu się zmanipulować. Tak jak mówi, zostaw go w spokoju. Nie warto jest tutaj się skupiać na tym co on mówi. Prawdopodobnie chce Cię przytrzymać przy sobie, ale uwierz, nie zabije się. Nie obwiniaj za to siebie, pamiętaj, że to twoje życie i skup się na sobie i swoich uczuciach. Wiadomo, pewnie będziesz smutna jeszcze przez najbliższy czas, ale to normalne, przejdzie. Trzymam kciuki, że poznasz osobę, na którą warto będzie marnować tyle swojej uwagi i czasu? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.07.2021 o 22:21, Gość Babylis napisał:

Powiedziałam, że ma to naprawić

A niby jak miałby to naprawić? Bo jedynie cofając czas, a tak się nie da. 

W dniu 1.07.2021 o 22:21, Gość Babylis napisał:

Zwłaszcza że mi nic nie może zarzucić, jestem bardzo uczciwa w stosunku do niego więc nie wiem dlaczego mi robi świństwo.

Może właśnie dlatego, że uważasz się za nieomylną. Nie ma bowiem ludzi idealnych i bezbłędnych. 

W dniu 1.07.2021 o 22:21, Gość Babylis napisał:

On nie czuje się winny.

Przecież Ty też nie czujesz się w niczym winna, jak sama napisałaś. Każdy ma swój punkt widzenia. 

W dniu 1.07.2021 o 22:21, Gość Babylis napisał:

Czy ja zgłupiałam czy jestem winna i zla? 

Zgłupiałaś wtedy gdy zdecydowałaś się być z takim draniem. Winna i zła nie jesteś. Ważne, abyś teraz zmądrzała i zadbała o siebie. 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...