Skocz do zawartości
Forum

Jak radzić sobie z takim zachowaniem innych osób?


Gość f...n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę tutaj, ponieważ w przeszłości popełniłem bardzo poważny błąd związany z relacjami z innymi przez internet. Ale zacznę od samego początku. Posiadam kanał na YouTube i chciałem założyć serwer na platformie Discord, by mieć integracje z widzami i wspólnie budować społeczność. Niestety wymknęło mi się wszystko spod kontroli, zacząłem ustalać własne prawa, a nawet pisałem niestosowne rzeczy do osób młodych. To było w pierwszej połowie roku 2019. Przez 2 lata było w miarę w porządku, pojawiały się osoby, które próbowały mi zaszkodzić, jednak nie było to na szeroką skalę... Prawdziwy terror zaczął się na początku czerwca, kiedy to pewne osoby non stop publikują screeny z tamtych "zboczonych" rozmów i atakują mnie nie tylko na platformie Discord, ale również i na YouTube. Mam już naprawdę dość, coraz bardziej odczuwam poczucie winy za to, co zrobiłem, coraz bardziej tracę sens życia, żyję w strachu... Nie wiem już, co mam zrobić i jedyne co mi przychodzi do głowy to odejść z Discorda i YouTube, lecz czy to coś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Gość HhiijiiP

Wazne ze nikomu nie składałeś gróźb karalnych. A to ze się zyczy komus żeby go karma dopadła to inna sprawa. Zresztą fortuna kołem się toczy. Hacking i podgladactwo, hmm z tego co wiem informatyk  sledczy w razie sprawy w sądzie wszystko da rade przywrócić, co kto komu przesylal.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.07.2021 o 20:32, Gość f...n napisał:

Nie wiem już, co mam zrobić i jedyne co mi przychodzi do głowy to odejść z Discorda i YouTube, lecz czy to coś pomoże?

Pomoże  w sytuacji, że nie będą Cię atakować bezpośrednio. Jednak trzeba mieć świadomość, że w sieci nic nie ginie. To może krążyć do końca świata. Tyle, że jeśli nie jest pod Twoim imieniem i nazwiskiem to może sobie krążyć. I nikt nie będzie wiedział, że to Ty. Pytanie raczej czy Tobie psychicznie to pomoże? Nad tym sam musisz się zastanowić. Jeśli czujesz, że mimo tego będzie to siedzieć w Twojej głowie to moze warto podjąć się terapii lub samemu ciężko pracować. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...