Skocz do zawartości
Forum

klej do butów


Gość kasjop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kasjop, domowa naprawa butów sportowych będzie możliwa dzięki klejowi TADAM® Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Zachęcam Cię do sprawdzenia jego działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam com pl

Odnośnik do komentarza

nikt nei da ci tak skutecznego wsparcia , jak LTDBroker kupię spółkę z długami https://www.ltdbroker.pl/  Z naszym wsparciem poradzisz sobie w każdej sytuacji. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie prawa handlowego, w tym artykułu 299 k.s.h , zatrudniamy logistyków,księgowych i specjalistów od porcesów uadłościowych i likwidacji spółki. Zaufaj nam, ochronimy tój rywatny kapitał.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.08.2021 o 15:33, Gość Guest napisał:

Dzięki za polecenie tego kleju Tadam! Jestem pod wrażeniem tego, jak dobrze skleił moje sportowe buty, biegałam ostatnio nawet po kałużach i trzyma naprawdę mocno! ?

Nie wiem jakie masz buty, ale zauważ że nawet po klejeniu TADAM buty nie tracą elastyczności. Kleiłam ostatnio buty do biegania i świetnie wyszło. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2022 o 12:15, Gość asgard napisał:

a gdzie takiego kleju najlepiej szukać? 

Witam! Asgard, klej TADAM® kupisz m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam com pl
 

Odnośnik do komentarza
Gość asmikier

a takim klejem Tadam raczej powinienem skleić elementy kurtki z ekoskóry? chodzi mi dokładnie o element przy zamku błyskawicznym, zszyć to ciężko, a takim klejem chyba powinno złapać? w sumie podobny materiał do buta - przynajmniej mi się tak wydaje 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2022 o 12:15, Gość asgard napisał:

a gdzie takiego kleju najlepiej szukać? 

Kupowałam w Biedronce ale też są w innych sklepach. Wydaje mi się, że moja siostra kupowała w Żabce. TADAM to dość nzany klej. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.02.2022 o 22:49, Gość asmikier napisał:

a takim klejem Tadam raczej powinienem skleić elementy kurtki z ekoskóry? chodzi mi dokładnie o element przy zamku błyskawicznym, zszyć to ciężko, a takim klejem chyba powinno złapać? w sumie podobny materiał do buta - przynajmniej mi się tak wydaje 

Witam! Asmikier, klej TADAM® zalecam stosować zgodnie z przeznaczeniem - do klejenia elementów butów. Klejenie innych rzeczy wykonujesz na własne ryzyko.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam com pl
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...