Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mira

Niepokojąca zmiana skórna - co zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mira

Ostatnio na swojej ręce zauważyłam przebarwienia. Wcześniej ich nie było, a teraz są. Nie mam pojęcia skąd się wzięły i co to właściwie jest. Co zrobiłybyście na moim miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość polina

po pierwsze udałabym się do lekarza, najlepiej dermatologa, ewentualnie chirurga. możliwe, że to tylko zmiana barwnikowa, niemniej jednak najlepiej zrobisz, jak pokażesz to specjaliście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wera

mialam podobnie, tylko u mnie pojawily sie plamy, ale na twarzy. poszlam do dermo i okazalo sie, ze to plamy posloneczne, ktore pojawily sie w wyniku nie stosowania kremu z filtrem. usuwalam je laserowo, a teraz mam zawsze krem pod reka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mira

Zapisałam się już do lekarza i czekam na wizytę. Trochę się boję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sonia

zobaczysz, będzie dobrze. też się bałam jak dr makowska z krakowskiej kliniki vesuna usuwała mi brodawki, ale z perspektywy czasu wiem, że dobrze zrobiłam i mogłam się tylko szybciej zgłosić. ja akurat nie usuwałam brodawek laserowo, a chirurgicznie, ale możesz sobie tutaj poczytać: https://vesuna.pl/chirurgiczne-usuwanie-zmian-skornych-i-podskornych/ jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mira

Jestem już po, na całe szczęście to jakieś łagodne przebarwienia i mogę je usunąć za pomocą lasera. Teraz czekam na zabieg, ale już jestem spokojniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...