Skocz do zawartości
Forum

Chyba mam problem


Gość Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzesiek

Hej. Chyba mam ze sobą problem. Otóż jak jestem w domu to nic mi się nie chce, boje się coś załatwić przez telefon, czuję się taki niepewny siebie.Pracuję fizycznie na produkcji.  Lubię chodzić do pracy. Jak tylko wyjdę z domu i wejdę na teren zakładu pracy to czuję się tak jakbym był innym człowiekiem. Mam chęć na wszystko, jestem śmiały do ludzi i mogę załatwić każda sprawę. Czuję się pewny siebie i znam swoją wartość.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Grzesiek
10 godzin temu, Javiolla napisał:

A z kim mieszkasz? Jakie masz relacje z domownikami? Jak wyglądało Twoje dzieciństwo?

Mieszkam z rodzicami. Dzieciństwo było normalne. Jak u większości dzieci. Rodzice starali się żebym miał jak najlepiej

Odnośnik do komentarza

Normalne dzieciństwo to pojęcie względne ? Wg mojej mamy normalna rodzina to ojciec-matka-dzieci... ale już nieważne jaki ojciec i jaka matka, byle byli. A wg mnie normlana rodzina to kochająca się rodzina, która ma dobre relacje, choćby była niepełna. 

Dlaczego tak wnikam? Poniższy cytat: 

22 godziny temu, Gość Grzesiek napisał:

boje się coś załatwić przez telefon, czuję się taki niepewny siebie.

sugeruje, że w domu jest albo nadopiekuńczy rodzic albo apodyktyczny, który odbiera Twoją pewność siebie, lubi kontrolę, nie pozwala wyrażać własnego zdania, uważa, że wie najlepiej, nie docenia, nie chwali, nie dodaje skrzydeł a raczej je podcina, chce decydować za Ciebie, osacza Cię. A więc jaka jest sytuacja u Ciebie? 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...