Skocz do zawartości
Forum

Bardzo dziwna relacja


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak że mam koleżankę z którą znamy się już prawie 3 lata, mamy bardzo dobry kontakt. Od jakiegoś czasu koleżanka daje mi małe (jednoznaczne) sygnały zainteresowania i od jakiegoś czasu "flirtujemy" ze sobą, ale tu nie o tym. Bo jest też druga strona tej sytuacji jaką jest to że ona "ma chłopaka" tzn. obaj na instagramie mają w opisie jakieś pierścionki i tego typu emotki, chłopak ma na profilowym zdjęcie na którym ją przytula. Nie znam jej chłopaka osobiście tylko daliśmy sobie "follow" na instagramie. Są ze sobą jakoś od 3 lat ale rok temu tak z dnia na dzień moja koleżanka z nim zerwała i od razu była w związku z innym chłopakiem z którym ostatecznie była około 4 miesiące a ja jako jej najlepszy przyjaciel byłem najbliżej ich związku jako "trzecia osoba" i słyszałem że ten jej nowy chłopak miał jakieś problemy z jej byłym i z jej bratem (zapewne dlatego że zostawiła tamtego chłopaka na rzecz tego) nikt z nich nie powiedział mi o co tam dokładnie chodziło ale widziałem że ten jej nowy chłopak nie był zadowolony i prosił ją żeby zrobiła coś żeby jej brat i były chłopak dali mu spokój. Po tych 4 miesiącach bycia razem nagle ze sobą zerwali po czym moja koleżanka była singielką przez kilka miesięcy aż nagle pewnego dnia zobaczyłem że wróciła do tego chłopaka z którym była wcześniej (ten z którym była od 3 lat), dodali na insta zdjęcie jak się całują, w opisie razem mieli te same emotki z pierścionkami itp. i tak było razem przez następne 3 miesiące aż do teraz gdzie dzieją się bardzo dziwne rzeczy, a wszystko zaczęło się jakoś 2 tygodnie temu kiedy to zobaczyłem że koleżanka zmieniła profilowe (wcześniej miała na profilowym zdjęcie z nim a na tym nowym była sama) i usunęła z opisu pierścionki które wcześniej miała ustawione ze swoim chłopakiem. Ale gdy wszedłem na profil jej chłopaka on cały czas miał z nią zdjęcie na profilowym i te pierścionki emotki też miał. Na drugi dzień wszystko "wróciło do normy" i moja koleżanka nadal miała ustawione na profilowym zdjęcie z nim i w opisie miała pierścionki. Ta sytuacja powtórzyła się co ciekawe jeszcze 2 czy 3 razy w ciągu tych 2 tygodni aż nagle kilka dni temu ponownie usunęła profilowe z nim i pierścionki w opisie ale do tego też dała mu "unfollow" na instagramie a gdy wszedłem na profil tego jej chłopaka okazało się że on też zmienił profilowe, usunął wspólne emotki pierścionków w opisie i też dał jej "unfollow" (wcześniej kiedy moja koleżanka usuwała z nim zdjęcie i pierścionki z opisu, u niego na profilu cały czas było z nią zdjęcie na profilowym i pierścionki w opisie) Po tym stwierdziłem że to już definitywny koniec ich związku i teraz mam tak naprawdę "autostradę" żeby popchnąć znajomość z nią dalej... Otóż nie, kilka dni po tym ponownie jakby wrócili do siebie tzn. ustawili wspólne profilowe i pierścionki w opisie na insta (w tym czasie jak ze sobą "zerwali" nawet nie zdążyłem się z nią spotkać) dlatego tutaj chciałbym abyś napisał co Ty o tym sądzisz. Czy nie wygląda to trochę jakby moja koleżanka była zmuszana do relacji z nim? Czy takie odchodzenie od siebie i wracanie kilka razy w miesiącu jest normalne? Wiem że taki pierścionek w opisie czy wspólne profilowe niewiele znaczy jednak kiedy rozmawiam z nią na żywo to nie wspomina (wręcz unika) rozmawiania o jej chłopaku, dlatego według mnie coś (lub ktoś) tutaj jest bardzo nie w porządku.

Edytowane przez zielony200
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze musisz sobie uzmysłowić, że nie ma tu zdrowej przyjażni między wami, bo o takową ciężko między dziewczyną a chłopakiem, bo jedna strona angażuje się uczuciowo, jak Ty i cierpi. 

Cały czas żyjesz jej życiem i to jest największy błąd. 

Co z tego, że widzisz ją jako partnerkę, skoro ona nie, nie zakocha się w Tobie, bo jakby to miało się stać, to by się dawno stało. Wygodnie jej mieć takiego oddanego przyjaciela jak Ty i nic więcej. 

Dlatego odpuść, przestań ją śledzić, zajmij się sobą, musisz się z niej "wyleczyć". 

Jest prawdopodobne, że tkwi w toksycznym związku, ale to dla Ciebie nic nie zmienia, bo chyba nie chcesz, żeby była z Tobą z braku laku... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...