Skocz do zawartości
Forum

Moje życie jest nic nie warte


Gość Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzesiek

Po rozstaniu z narzeczoną moje życie straciło sens. Przestałem je szanować. Np. wracając z pracy po drodze wojewódzkiej gdzie jest ograniczenie do 70 jadę 160-180. Wyprzedzam byle gdzie, nie patrzę na nic... Dzisiaj wpadłem w poślizg nale nie wiem po co, wyprowadziłem auto... Po prostu nie widzę sensu życia, jest mi wszystko obojętne co się ze mną stanie...

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Po prostu cierpisz po rozstaniu z bliską osobą. Co na to poradzić... Daj sobie czas na uleczenie tego. Nie będę pisał dyrdymałów w stylu zajmij się czymś, etc. Też tego doświadczyłem z kobietą. Pozwól sobie na cierpienie, z czasem przejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Dariusz
W dniu 26.05.2021 o 02:33, Gość HansHans11 napisał:

Po prostu cierpisz po rozstaniu z bliską osobą. Co na to poradzić... Daj sobie czas na uleczenie tego. Nie będę pisał dyrdymałów w stylu zajmij się czymś, etc. Też tego doświadczyłem z kobietą. Pozwól sobie na cierpienie, z czasem przejdzie. 

Minęło już 3 miesiące od rozstania a ja nie potrafię o niej zapomniec... Nie umiem nawet spojrzeć na inne dziewczyny... Cały czas coś do niej czuję, ciągnie mnie do niej. Cały czas mam przed oczami obraz jacy byliśmy szczęśliwi. Tego jak jej się oświadczyłem, jak popłynęły jej łzy ze szczęścia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...