Skocz do zawartości
Forum

Krem inny niż inne...


Gość PinkKate

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Helenka10

Zdecydowanie są takie produkty, choćby nowa linia AVA Laboratorium: Botanical HiTech. To kosmetyki, które są efektem współpracy z ośrodkami naukowymi, więc jakościowe i naturalne składniki spotykają się tu z nietypowymi rozwiązaniami, takimi jak emulsja woda-olej-woda czy taksyfolina (czysty antyoksydant pochodzenia naturalnego).

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Helenka10 napisał:

Zdecydowanie są takie produkty, choćby nowa linia AVA Laboratorium: Botanical HiTech. To kosmetyki, które są efektem współpracy z ośrodkami naukowymi, więc jakościowe i naturalne składniki spotykają się tu z nietypowymi rozwiązaniami, takimi jak emulsja woda-olej-woda czy taksyfolina (czysty antyoksydant pochodzenia naturalnego).

Potwierdzam, że AVA daje radę ? Stosuję Red Wine Care, krem na dzień i kem na noc, i widzę efekty . wyciąg z wina w kładzie kosmetyku ewidentnie mi służy ?

Odnośnik do komentarza

Uważam, że kosmetyki jakie oferowane są w sklepie www.tiande.net.pl faktycznie się wyróżniają i

warto się zapoznać. Krem z mucyna ślimaka, doskonałe szampony. Ogólnie baza produktów

faktycznie wypada świetnie i nawet mimo tego, że produkty są egzotyczne to są w niezłej cenie i

wydaje się, że będzie się warto zdecydować na ich zakup.

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś 40+ to zdecydowanie ten krem polecam https://www.herbapol-polana.com/kosmetyki/kosmetyki-odmladzajace/wygladzenie-i-uelastycznienie . Wtedy warto już zacząć aktywnie pracować nad wygładzeniem cery, rozjaśnianiem przebarwień. Ten krem tak działa, sprawdzi się do każdego rodzaju cery w tym wrażliwej. Z tej serii kupisz także krem bogato odżywczy i wygładzający na noc i skuteczne serum również.

Odnośnik do komentarza

Ja używam naturalnych kosmetyków z  Mayka Skincare są w stu procentach wyrabiane z olei, maseł roślinnych kremy nie są na bazie wody tylko hydrolatów kwiatowych.

Mój ulubiony to Q10Boost z serii Renew ale mam wszystkie ??? są wegańskie, nie testowane na zwierzaczkach , dla mnie to ważne ? i pakują je w szklane słoiki które można odesłać w zamian za rabat przy kolejnych zakupach??? 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...