Skocz do zawartości
Forum

Spanie 4 h na dobę


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam problemy ze snem przez stany lękowe i od kilku dni śpię 4-4,5 h. Zastanawiam się czy da się przeżyć i jak długo śpiąc tak krótko. Znam konsekwencje zbyt krótkiego snu, więc o tym nie musicie pisać. Chodzi mi o  sam fakt przeżycia. W obecnej sytuacji nie pracuje ani nie uczę się, więc raczej nie potrzebuję bardzo dużej ilości energii na codzień. 

Jest tu ktoś kto śpi max 4-5 h na dobę każdego dnia, również w weekendy? 

 

Odnośnik do komentarza

Stany lękowe... leczysz się jakoś? Od dawna masz te stany i zaburzenia snu z tym związane? Zaburzenia somatyczne też się leczy. Na dłuzszą mete nie wytrzyma Ci organizm, bo to za mało snu. Choc moze nie wydaje się na teraz. 

Przeżyć przeżyjesz no ale... ale konsekwencje znasz.

Edytowane przez laurette

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Miałam podobnie
17 godzin temu, Gość Tomek napisał:

Hej mam problemy ze snem przez stany lękowe i od kilku dni śpię 4-4,5 h. Zastanawiam się czy da się przeżyć i jak długo śpiąc tak krótko. Znam konsekwencje zbyt krótkiego snu, więc o tym nie musicie pisać. Chodzi mi o  sam fakt przeżycia. W obecnej sytuacji nie pracuje ani nie uczę się, więc raczej nie potrzebuję bardzo dużej ilości energii na codzień. 

Jest tu ktoś kto śpi max 4-5 h na dobę każdego dnia, również w weekendy? 

 

Jeśli dzieje się jak piszesz od kilku dni to dasz radę. Popracuj nad opanowaniem stanów lękowych i wszystko wróci do normy. Jest mnóstwo gotowych ziołowych pastylek w aptece, które Ciebie wyciszą i poprawią jakość czy długość snu. A być może wystarczą Ci herbatki na sen? Szukaj w sklepach ziołowych, na półkach ze zdrową żywnością, w aptekach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...