Skocz do zawartości
Forum

Jak odbic faceta innej


Gość Lunna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karola

Wg mnie beznadziejny pomysł. Jeśli ta dziewczyna jest mega okropna dla tego chłopaka to najwyżej możesz uświadamiać mu ze nie tak powinna co traktować bliska osoba. Jeśli jednak ich relacja wydaje się być dobra to moim zdaniem nie da się ich rozdzielić. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Karola napisał:

Wg mnie beznadziejny pomysł. Jeśli ta dziewczyna jest mega okropna dla tego chłopaka to najwyżej możesz uświadamiać mu ze nie tak powinna co traktować bliska osoba. Jeśli jednak ich relacja wydaje się być dobra to moim zdaniem nie da się ich rozdzielić. 

Porostu facet mi się podoba nie mam pojęcia jak ona go traktuje za bardzo nie chce pytać o szczegóły ich związku... 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kolejne chore jazdy incela. W sumie szkoda mi gościa. Smutne musi być takie życie wiecznie przed ekranem na forach.

Żaden incel niestety wpadłam w sidla jednego typa I mi wali na łeb zbyt zajechana psychika... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.05.2021 o 09:19, Gość Lunna napisał:

wpadłam w sidla jednego typa

Raczej nie wpadłaś, a pchasz się sama i chcesz te sidła zastawić na niego ?   Gdybyś wpadła to oznaczałoby, że on Cię uwiódł, zastawił sidła i sie złapałaś. Jednak wynika z tematu, że tak nie było. A skoro wali Ci na łeb to udaj sie do psychiatry. 

  • Haha 1

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...