Skocz do zawartości
Forum

Za wszystko przepraszam


Gość Hania78

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się wygadać. Za wszystko przepraszam swojego męża. Jest bardzo toksyczny i o wszystko mnie obwinia. Podam przykład np wczoraj. Mieliśmy odebrać ważne zaświadczenie ale byliśmy obydwoje w pracy, poprosiłam kuzyna żeby to zrobił i że odbiorę od niego kolejnego dnia. Kuzyn odebrał co też powiedziałam to mężowi. Do kuzyna przyszła moja mama więc poprosiłam żeby je wzięła bo do niej mam bliżej. Wieczorem powiedziałam mężowi, że jadę jutro do mamy po te zaświadczenie a on mnie zaczął wyzywać od kłamcy i różnych że plątam się w zeznaniach bo mówiłam że jest u kuzyna te zaświadczenie. Dla mnie nie miało znaczenia powiedzieć mu ze poprosiłam mamę żeby od niego zabrała. Zrobił że mnie wariata to nie pierwsza sytuacja nie ogarniam już tego żeby o te głupie zaświadczenie zrobić taką 3 godzinną awanturę. Oczywiście nie pozostałam dłużna jak to w kłótni wyzywalismy się powiedziałam że jest psychicznie chory tak mnie traktując, że go zgłoszę do niebieskiej karty za to wszystko itd. Dzisiaj jest obrażony, placze z kim żyje wogole zrobił z siebie ofiarę. Jestem zrozpaczona i załamana nwm co mam już robić. Nie umiem z nim żyć i bez niego 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.04.2021 o 21:32, Gość Hania78 napisał:

nie ogarniam już tego żeby o te głupie zaświadczenie zrobić taką 3 godzinną awanturę

Tak, ale sytuacje tego typu mogą sie często powtarzać lub inne drażniące sytuacje np. ty masz osobowość taką, on wręcz całkiem inną, do tego nerwowość. Ile to razy ja żem czymś trzasnął, że matka powtarzała schemat który mnie drażni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...