Skocz do zawartości
Forum

Depresja i nerwica od 4 miesięcy co robić


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Niewiem co mam robić. Od 4 miesięcy od kad wróciłem z zagranicy czuje się jak w więzieniu. Nie wychodzę z domu bo się wstydze. Chciałem zjechac tylko na Boze Narodzenie a zostałem do dziś wpadłem w straszna depresje i nerwice. Zesiwialem, włosy mi wypadają, mam problemy z noga. Nie potrafię wstać z łóżka bo nie mam po co. Siedzę z rodzicami na mieszkaniu i nie mam wyjścia nigdzie wyjechać teraz. Co mam robić? Do lekarza nie chce iść, zęby mnie bolą nie pójdę do dentysty. Wstydze sie siebie wstydze sie swojego życia. Cały czas mysle o tym co by było gdybym został tam a nie wracał tutaj. Do UK w tej chwili nie mam jak się dostać 2 tysiące funtów za hotel trwa to od stycznia dlatego nie wróciłem straciłem tam pracę mieszkanie itp. Leże tylko w domu i płakać mi się chce codziennie od rana do nocy a jestem facetem. Czuję że zmarnowalem życie. Mam 30 lat a nie osiągnąłem nic w życiu wróciłem do punktu wyjścia tak jakbym skończył szkole. Jak sobie z tym poradzić co mam zrobić? Może jest ktoś w stanie zaproponować jakąś pracę z zakwaterowaniem bym mógł stąd wyjechać. Proszę o jakieś odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...