Skocz do zawartości
Forum

Olejek CBD


Gość Tomasz M. Pietrzak

Rekomendowane odpowiedzi

To jest sciema i naciąganie na kase.Zanim wyrzucicie kase w błoto wystarczy poczytac o tym jak oszukuje sie ludzi na olejach CBD.Jest pelno takich artykulow,wystarczy poszukać w necie.

Zanim ktoś to kupi warto sie uświadomic,ze te wszystkie super olejki nie maja nic wspolnego z lecznicza marihuaną.Konopie indyjskie sa w polsce zakazane,a wszystkie te olejki sa robione z konopii przemyslowych.Olej z ich nasion sprzedawany jest jako olej CBD,mimo ze nasiona konopii w ogole nie zawieraja CBD ani zadnych kannabinoidów.Jesli na opakowaniu pisze,ze olejek pochodzi z NASION rosliny I zawiera CBD to jest to zwyczajne kłamstwo.

Nie dajcie  sie nabrać.

Odnośnik do komentarza
Gość Ojacieniemoge

Moja opinia to zero efektow. Brałam kiedy miałam problemy neurologiczne I bole kregoslupa ,do tego bole glowy,spięte mięśnie, źle sie czulam,cierpialam na bezsennosc i brak apetytu.Generalnie byłam juz w depresji. Dla mnie rowniez to ściema ,ewentualnie placebo za kosmiczna cene.Tradycyjna Maryśka kupiona na rogu od dillera kosztowałaby mniej i pewnie pomogłaby mi wtedy bardziej.

Pomogla mi wtedy rehabilitacja,oraz psychoterapia.Szkoda kasy na CBD (nie mylic z lecznicza marihuana).

Odnośnik do komentarza

Nie zgaddzam  się z tym,że olejki cBD nie działają.  Na każdego bowiem działają kannabinoidy w indywidualny sposób, a konopie  tak jak inne zioła potrzebują systematycznego stosowania, żeby zauważyć efekty. Dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość. 

CBD jest cennym kannabinoidemo właściwościach terapeutycznych, nieco inne działanie ma CBD, a inne THC i nie we wszystkich przypadkach medyczna marihuana , która jest legalna w PL od 2017 jest konieczna.  Tu jest fajnie napisane Jak zostać pacjentem medycznej marihuany 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Sieńka napisał:

A o co tak w skrócie chodzi z tymi olejkami? Może mi ktoś w jednym zdaniu streścić?

Generalnie codzi o to żeby naciągnąć jak najwiecej ludzi na kasę.Dlatego tutaj pełno tutaj takich reklam i linków.Cala ta moda bazuje na micie konopii i ludzie myślą,ze dostaną coś co dziala jak marihuana tylko bez efektów psychoaktywnych.A konopie dzialaja,ale tylko jako nielegalne zioło,lub marihuana lecznicza dostepna na recepte.CBD maja co najwyżej dzialanie antyoksydatywne I to też tylko po dlugotrwalym stosowaniu.Warto też uswiadomic sobie,ze olejki CBD sa robione z NASION,nie z suszu i nie z konopii indyjskich,tylko SIEWNYCH (przemysłowych).

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się,że to lipa.Brałem i nie pomogły.Najpierw kupilem z polskiej strony  pozniej kupowalem w Szwajcarii,oba źródla sprawdzone niby  porządne,certyfikowane.Bralem jak w ulotce przez kilka miesiecy i zero jakichkolwiek efektow.Liczyłem na efekt przeciwbólowy uspokajający ,oraz pomoc w zasypianiu.Myśle,ze zwykla herbata z waleriany jest bardziej skuteczna od tych olejków.No I zdecydowanie tańsza.Szkoda kasy,serio.

Odnośnik do komentarza
Gość Toucher

Olej cbd ma jakieś tam dzialanie, ale nie ma co liczyc na dzialanie jak w przypadku medycznej marihuany Która znajduje zastosowanie w wielu chorobach (szczególnie w neurologii). Medyczna marihuana ma również dobry wpływ na zmniejszenie odczuwania bólu.

https://centrum-mk.pl/konopie-i-zdrowie-wszystko-co-musisz-wiedziec

Jeśli interesuje Was ta tematyka, polecam stronę. Na stronie mozna poczytać sobie jaki wpływ na zdrowie mają konopie. 

Odnośnik do komentarza

Generalnie jest tutaj bardzo dużo nieprawdziwych informacji. Olejki CBD mają napisane w składzie "olej z nasion konopi" lub po prostu "olej konopny" ponieważ polskie prawo zabrania pisania słów typu CBD, kwiatostany itd. (co jest totalnie idiotyczne, ale hej, żyjemy w Polsce). W rzeczywistości dużo olejków na rynku (nie mówię, że wszystkie) są robione z medycznej marihuany, więc działają w prawidłowy sposób. W przypadku olejków CBD kluczowe jest dobranie odpowiedniej dawki i systematyczność. Ludzie często za szybko się poddają. Oczywiście nie jest to remedium na wszystko jak w niektórych reklamach stara się nam to wmówić. Jest to jednak super narzędzie, które można wykorzystać w rozwojowy sposób. Ja osobiście korzystam z firmy https://kanaste.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Podchodzą do klienta jak do przyjaciela, a dowodem na to jest polityka Gwarancji Szczęścia, jak olejek nie zadziała i nie jesteśmy zadowoleni z efektów, bez łaski zwracają pieniądze. Konopie pochodzą z polskich upraw a olejki mają podwójne badania laboratoryjne na ilość CBD i dodatkowo na wykluczenie zawartości jakichkolwiek metali ciężkich.  Mi osobiście CBD pomogło w zwiększeniu efektywności snu, szybciej zasypiam i budzę się bardziej wyspany. Dlatego proszę nie demonizujcie tego tematu, bo naprawdę wielu osobom może on pomóc. To, że wiele firm próbuje na tym łatwo zarobić nie znaczy, że wszystkie tak robią. A to co duża część z Was robi na tym forum to typowe generalizowanie i opieranie się na własnych domysłach i niepotwierdzonych informacjach. Proszę znajdźmy w tym wszystkim złoty środek. Pozdrawiam wszystkich cieplutko ?

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę jeśli chodzi o ofertę https://hempgold.eu/ to olejki są w kilku wersjach jeśli chodzi o zawartość CBD więc w zależności od tego jak będzie się chciało taki olejek stosować każdy będzie miał okazję do wyboru takich propozycji, które będą jego oczekiwaniom odpowiadały. W mojej ocenie oferta na poziomie, zdecydowanie godna polecenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Olej CBD ma dużą moc!

ja opowiem moją historię ku przestodze aby słuchać jakie ciało nam wysyła sygnały u mnie było tak, swędzenie skóry szyi poprzedzało moją diagnozę o złośliwym nowotworze piersi i mimo iż zgłaszałam to lekarzom bagatelizowali ten fakt a wręcz byli zdziwieni , dopiero po usunięciu nowotworu swędzenie ustało. wspierałam się też olejkami CBD  za radą pielegniarki na onkologii i kupiłam  olej CBD 5 % decarboxylated z  dość dużo bo 3 butelki 15ml na miesiąć ... napisze stronę  choć co nie który będą odbierać to za reklamę https://konopiafarmacja.pl/krople-cbd/95-olej-cbd-5-essenz-15-ml.html  , ale warto kupić takie rzeczy z sprawdzonych źródeł  coraz więcej jest punktów gdzie można zamiast olejku kupić wodę znam taki już przypadek ? tak mi poradziła ta pielęgniarka ...  i wierzę że dzięki  CBD temu zero przerzutów bo ma takie właściwości blokujące !!!  Tylko dzięki własnej dociekliwości i zrobionym badaniom prywatnie zdiagnozowano nowotwór w początkowym stadium.Lekarz nawet protestował i nie chciał mi zrobić punkcji gdyż uważał że to za mała zmiana. A więc obserwujmy własne ciało ono wskazuje nam że dzieje się coś złego.

Odnośnik do komentarza

No nie zgodzę się, że to ściema. Sam stosowałem na ból i wyciszenie - efekty były dla mnie bardzo odczuwalne. Może niektórzy producenci oszukują, ale jest mnóstwo dobrych firm - w tym i w Polsce - które dokładnie opisują proces zbioru itp. 

Niech każdy przekona się na własnej skórze. Ja wiem po sobie i innych osobach (w tym z nowotworami), że działają. Stosowałem te olejki:  https://bjococo.pl/category/show/110/cbd

Odnośnik do komentarza

Ja w momencie, gdy chciałem zaczynać swoją przygodę z olejami konopnymi udało mi się skontaktować z https://www.facebook.com/groups/2073520546292917 i oni przygotowywali dla mnie indywidualną terapię z dawkowaniem. Dla mnie świetna opcja, można na ich doświadczenie liczyć i stosować konopie tak, że stanie się to bardziej efektywne, myślę że warto będzie z tego skorzystać.

Odnośnik do komentarza

Układaniem terapii konopnych zajmuje się grupa jaka prowadzi na FB Andrzej Andrew - https://www.facebook.com/groups/2073520546292917 i to taki profil z liściem zielonym w zdjęciu profilowym, masz pewność że taka terapia będzie profesjonalnie ułożona, bo mają świetną wiedzę w tym temacie i chętnie się nią dzielą. Jak nie wiesz jakie produkty wybrać, jakie potem dawki stosować to tutaj na ich pomoc w tym zakresie na pewno będzie można liczyć i kompleksowo się tym zajmą.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2021 o 15:12, Gość Ojacieniemoge napisał:

Moja opinia to zero efektow. Brałam kiedy miałam problemy neurologiczne I bole kregoslupa ,do tego bole glowy,spięte mięśnie, źle sie czulam,cierpialam na bezsennosc i brak apetytu.Generalnie byłam juz w depresji. Dla mnie rowniez to ściema ,ewentualnie placebo za kosmiczna cene.Tradycyjna Maryśka kupiona na rogu od dillera kosztowałaby mniej i pewnie pomogłaby mi wtedy bardziej.

Pomogla mi wtedy rehabilitacja,oraz psychoterapia.Szkoda kasy na CBD (nie mylic z lecznicza marihuana).

Bo może olejek był złej jakości, o złym stężeniu? Ja korzystam z takiego - https://szopmania.pl/OLEJEK-CBD-CBDA-CBG-1000mg-Kropla-CBD, jak dla mnie jest mega ?

Odnośnik do komentarza

Ja już od jakiegoś czasu stosuje terapię konopną i powiem szczerze, że efekty mnie dośc mocno zaskoczyły, ale to też dzięki grupie https://www.facebook.com/groups/2073520546292917 prowadzonej przez Andrzej Andrew. Świetni specjaliści, którzy właściwie od A do Z mi rozpisali jak produkty konopne stosować. Doskonała wiedza w temacie, bardzo pomocni ludzie, z którymi można zacząć przygodę z konopiami.

Odnośnik do komentarza

CBD to nie jest żadna ściema. Zdecydowałem się na kupno olejku CBD, pierwszy, który zakupiłem w sklepie internetowym był chyba jakiś oszukany, ale drugi zakup w innym sklepie spełnił moje oczekiwania, za pierwszym po zakropleniu około pięciu kropel 10% full spectrum poszedłem pobiegać i daję słowo, że po biegu jak nigdy miałem siły na jeszcze conajmniej dwa kilometry, polecam sklepik na stronie www.cannabi-hemp.pl , podobno tylko w wersji full spectrum działają naprawdę. Ponadto dodałem kilkadziesiąt kropli do nieznancznej ilości kremu, którym potraktowałem włokniaka na mojej skórze, którego miałem jak pamięcią sięgnę, po około półtora miesiąca stosowania włókniak wchłonął się całkowicie i pozostał tylko mały ślad jakby wyblakły pieprzyk. Trzeba spróbować i sprawdzić samemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...