Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Weronika

Znamiona barwnikowe - jak je usunąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weronika

Wracam właśnie od dermatologa, do którego zgłosiłam się ze względu na niepokojące znamiona, okazało się, że to znamiona barwnikowe. Lekarz wspominał, że możemy je usunąć, ale mam pewne obawy. Czy usuwałyście znamiona w ten sposób? Jeżeli tak to jaką metodą i czy bolało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania

usuwanie znamion nie jest bolesne, ja robilam to za pomoca lasera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jula

Jeżeli zdecydujesz się na metodę chirurgiczną to wtedy pewnie zaboli..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karola

Czy ja wiem? Wszystko zalezy od wielkosci i rodzaju zmiany z jaka sie borykacie. Mi moja lekarka zaproponowala laserowe usuniecie znamienia oty i na jej oferte przystalam. Zabieg robilam w klinice vesuna z Krakowa, w ktorej pracuje moja lekarka, ktora jednoczesnie jest tez dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karola

Mialam jeden zabieg, ale znamie bylo male. Z resztą trafiłam na doktor Makowską, która jest chirurgiem. W sumie wiesz, kazdy przypadek jest inny, a z metoda, z ktorej korzystalam mozesz sie zaznajomic czytajac tekst opublikowany na blogu vesuny: https://vesuna.pl/znamie-oty-jak-skutecznie-sie-go-pozbyc/ . A Twoj lekarz Ci nic nie zaproponowal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alexandraaa

W Kielcach jeśli ktoś szuka miejsca, gdzie można bez problemu usnąć zmiany barwnikowe to polecam ich -  

http://www.usg-kielce.pl/chirurgia.html Mają bardzo dobrych specjalistów, śmiało można im zaufać. A znamię może być niebezpieczne więc zawsze trzeba z ostrożnością do każdego podchodzić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Weronika

Zaproponował, że możemy znamię usunąć laserowo, ale się przestraszyłam. No wiecie, człowiek pierwszy raz ma taki zabieg i są obawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...