Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość n...4

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość n...4

Dobrze, zacznę od tego że już ponad rok biorę tabletki Marvelon. Krwawienie z odstawienia pojawia się u mnie 5 dnia nie brania tabletek. W marcu wypadł mi ważny wyjazd i chciałam skrócić okres więc 10 marca wzięłam ostatnią tabletkę z blistra. Przerwa trwała 4 dni zamiast 7, w związku z czym 15 marca zaczęłam nowe opakowanie marvelon. Oraz 15 marca zaczęło się krwawienie Dnia 22 marca spóźniłam się z wzięciem tabletki o 1,5h a wieczorem uprawiałam seks, chłopak wsadził penisa do pochwy 4 lub 5 razy bez prezerwatywy, NIE DOCHODZĄC, a następnie ją założył i dokończyliśmy stosunek. Z prezerwatywą wszystko było dobrze. W kwietniu znowu musiałam skrócić okres. 4 kwietnia brałam ostatnią tabletkę z blistra a nowe opakowanie zaczęłam 7 kwietnia. Przerwa trwała dwa dni. Dziś jest 11 kwietnia krwawienia nie dostałam. Na ulotce marvelonu napisane jest, że: -można skrócić sobie krwawienie, oraz przy zbyt krótkiej przerwie krwawienie może nawet nie wystąpić -opóźnienie z wzięciem tabletki do 12h; nadal jesteśmy chronione antykoncepcją. U mnie to opóźnienie wyniosło tylko 1,5h Podsumowując, chłopak nie doszedł we mnie bez prezerwatywy, opóźnienie z tabletka wyniosło 1,5h, skróciłam sobie przerwę do dwóch dni. Będę dzwonić do swojego ginekologa, oraz jutro wykonam test, aczkolwiek biorąc to wszystko na logikę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

ja używam monitora płodności Afrodyta Smart test owulacyjny na ślinę wielokrotnego użytku i jestem bardzo zadowolona rozważ taka metodę antykoncepcji, powodzenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...