Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na powiększenie biustu


Gość Wiola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałabym się zapytać o tabletki bigger bust na powiększanie biustu. Czy któraś z Was używała I może podzielić się opinia? Kończę drugie opakowanie i zastanawiam się  ponieważ jak na razie nie widze efektów czy dokupić kolejne opakowania czy zamienić może na inne. Po jakim czasie od stosowania takich tabletek widzialyscie pierwsze efekty?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie dajcie się wkręcić, że tabletki powiększą Wam biust, bo to jest fizycznie niemożliwe ? Jedyną opcją jest operacja plastyczna i ja się na taką zdecydowałam. Postawiłam na dr Annę Olender - jej klinika jest niedaleko Katowic, w miejscowości Żarki Letnisko zostawiam linka: https://drolender.pl gdyby któraś z Was była zainteresowana, bo to naprawdę jeden z najlepszych chirurgów w naszym kraju. 

Odnośnik do komentarza

Tak, jak ktoś już pisał, te tabletki wcale nie działają, jedyna metoda powiększenia biustu jest operacja. Ja byłam operowana przez chirurga Łątkowskiego w klinice w Polanicy-Zdroju, mam implanty, które sprawiają, że biust mam w rozmiarze C. Piersi wyglądają idealnie, są uniesione, jędrne, dobrze zrobione. Lekarz spisał się doskonale, najpierw byłam u niego na konsultacji, podczas której omówiliśmy wszystko, co związane jest z zabiegiem, bo i zostałam do niego zakwalifikowana. Blizn nie widać, piersi ładnie się zagoiły, jestem zachwycona efektem i chirurga serdecznie polecam.

 

Odnośnik do komentarza

nieprawda proszę nie wmawiać na siłę operacji plastycznej. Jak sama nazwa wskazuje - " operacja " to nie są przelewki a pamiętacie tą Szwedkę która też robiła operację powiększenia biustu w Polsce?. Ja jednak skłaniam się do metod naturalnych i sama przetestowałam na sobie tabletki które działają. Nie wymienię nazwy żeby nie robić reklamy podpowiem tylko że w składzie mają same naturalne zioła z Brazylii i Ameryki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...