Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Monika885

Wybielanie zębów w domu-skuteczny preparat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Znalazłam ostatnio taką stronkę z zestawem do wybielania zębów  whitify-system.pl

Czy ktoś może korzystał z tego zestawu i miał dobre efekty? Stosowałam rożne pasty ale bez większego efektu, a w dobie tej pandemii jest problem ze stomatologami i takimi zabiegami, a z tego co czytałam preparat ma wiele  pozytywnych opinii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata

Tak ja stosowalam i zero efektu.To ściema i szkoda kasy.Na Instagramie czy fejsbuku znajdzesz pełno fejkowych kont zachwalajacych ten badziew,podobnie jak celebrytów którzy muszą to reklamować bo nie mają wyjścia -kontrakt).Tak dziala marketing-przerobione zdjecia przed I po,zeby naciągnąc ciemnego luda.O reklamacji zapomnij,obsługa klienta nie istnieje.Na ich stronie nie ma szans żeby dodać własną opinię.Dodają tylko te swoje jak od szablonu: Hollywoodzki uśmiech,twòj uśmiech zalśni,itp..Nawet tutaj na forum to spamowali już kilka razy,a komentarze jakby pisala to jedna i ta sama osoba.A najsmieszniejsze,ze w komentarzach napisane ze korzystaja od miesiecy a sam producent pisze ze używa sie 6 dni.Ściema na całego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tamara

Ja z doświadczenia mogę powiedzieć że najlepsze efekty możemy uzyskać tylko dzięki wybielaniu w gabinecie. Ja zdecydowałam się na ofertę gabinetu Eurodental w Warszawie. I jestem teraz bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co sądzicie o pudrze wybielającym do zębów? Spotkałam się ze sprzecznymi opiniami. Stosuję krótko, ale mam wrażenie, że jest lepiej, nie wiem tylko czasem czy to nie placebo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kwestii wybielania polecam działać wieloetapowo. W gabinecie z zabiegów wybielania zebów ale i w domu we własnym zakresie. Można stosować pasty i płyny wybielające. One same nic nie pomogą,ale w połaczeniu z nawykiem mycia zebów, wybielaniem, usuwaniem kamienia i ogólną pielegnacją efekt może być bardziej spotęgowany, Liczy się przede wszystkim regularność.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kris

Ja też uważam, że tylko wybielanie zębów w gabinecie daje zadowalające efekty. Ja skorzystałam z oferty gabinetu Lux Med w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy dobry gabinet oferuje taką usługę. Warto robić to w miarę regularnie. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...