Skocz do zawartości
Forum

Dzisiejsze promocje na perfumy Chanel


Gość OlciakOla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OlciakOla

Hejka! Zobaczcie dzisiejsze promocje na perfumy z linii Chanel. Mozna wyrwać ciekawe zapachy na promocji w sklepach. Dzisiaj na promocji jest:

  • Chanel Coco Noir Woda Perfumowana 50ml
  • Chanel No Eau 5 Premiere Woda Perfumowana 35ml

  • Chanel Chance Eau Vive Woda Toaletowa 60ml Twist and Spray Purse spray 3x20ml i kilka innych ciekawych pozycji. Łatwo znaleźć w internecie

Odnośnik do komentarza

A co sądzicie o zapachu Calvin Klein www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody/p:Calvin_Klein.htm? Calvin Klein tworzy najchętniej kupowane perfumy męskie, które zniewalają aromatami na myśl nasuwającymi prawdziwych facetów i tłumy kobiet, które za ich zapachem podążają. Najczęściej polecane zapachy to między innymi młodzieńcze CK In2U for Him, energetyczne CK Obssession i wyjątkowo trwałe CK Eternity. 

Odnośnik do komentarza

Mnie na pewno perfumy powinny zarówno orzeźwiać i odświeżać, jak i uwodzić, zainteresować i pobudzać zmysły. Bardzo mi zależy na takim efekcie, dlatego stawiam na zapachy o składnikach ciężkich i dość intensywnych np. marka Al - Rehab https://www.zapach-orientu.pl/al-rehab-c-1_125.html Ten zapach rozbudza każdy mój zmysł, a mistrzowsko komponujące się kwiaty od razu wprowadzają mnie w znakomity nastrój. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o perfumy Chanel to chyba moje ulubione to Gabrielle i Coco Mademoiselle. Lubię takie klasyczne, kobiece zapachy. Zawsze sporo komplementów dostaję, jak nimi pachnę. Na pełnowymiarowy flakon szkoda mi pieniędzy, nie należą do tanich. Kupuję sobie odlewki po 10ml ze sklepu https://odlewniaperfum.pl/ i taki flakonik mi na prawdę na dość długo wystarcza. Perfumy są oryginalne, tylko w mniejszym wymiarze. Jak dla mnie idealna opcja. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...