Skocz do zawartości
Forum

Termometr


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, już niedługo zostanę świeżo upieczoną mamą. W związku z tym, że termin zbliża się wielkimi krokami kończę komplementować wyprawkę, dlatego też poszukuję dobrego i sprawdzonego termometru. Interesował mnie najbardziej termometr na podczerwień. Słyszałam dobre opinie o termometrach firmy Diagnosis, co o nich sądzicie, polecacie? 

Edytowane przez julia235
Odnośnik do komentarza

Czesc.Nie polecam.To naciagacze.Maja ceny z kosmosu i wciskaja ludziom badziew.Sprawdz sobie tutaj wczesniej na forum:reklamowali  wszystko:termometry,cisnieniomierze i inne buble.Sprzedarz im nie idzie i szukaja frajerow.Jesli potrzebujesz termometr to kup sobie taki klasyczny.Kiedys byly rteciowe,teraz sa bez rteci,ale dzialaja tak samo.Nie daj sie naciagnac na Diagnosis.

Odnośnik do komentarza
Gość Yolanda

Nie,zdecydowanie nie polecamy.Sprzedaja chłam i tandete w dodatku obsluga klienta beznadziejna.Na forum zdrowie znajdziesz pelno ich spamu:posty typu "slyszalem o cisnieniomierzach,termometrach (dla doroslych,dla dzieciątka,seniorow,itp)" I innych cudach z Diagnosis liczac na to,ze ktos sie nabierze i zajrzy na ich stronę.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...