Skocz do zawartości
Forum

Niechec do seksu


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,jak w temacie.Mam 35 lat i od okolo 5 nie uprawiam seksu.Jestem rozwodka,z bylym mezem seks byl ok,ale nigdy nie byl dla nas jakos super wazny.Rozstalismy  sie po 5 latach malzenstwa ze wzgledu na problem z hazardem meza (przegral kupe naszej kasy),ale utrzymujemy kontakt,kontakt z synem tez ma dobry.Przed mezem mialam 3 innych partnerow ale jakos nigdy nie przepadalam za seksem.Zawsze poczatki zwiazkow byly super,motyle w brzuchu,itp.Seks na poczatku tez byl jakis fajniejszy,a pozniej jakby takie boom I namietnosc wygasala...Zupelny brak pozadania,a nawet uczucie obrzydzenia zwlaszcza jesli chodzilo o minetke,a na widok spermy robilo mi sie niedobrze...Dwa zwiazki zakonczylam ja,a jeden moj chlopak.Pozniej poznalam meza I bylo podobnie,z tym ze ze wzgledu na nasza prace czesto wyjezdzalismy ,wiec nasz seks nie byl tak czesty.Teraz jestem sama od 5 lat i w sumie jest mi z tym dobrze,ale znajomi na sile probuja mnie swatac.Ja jakos nie mam ochoty z nikim sie wiazac.Tym bardziej ze dla zdecydowanej wiekszosci mezczyzn udany seks to podstawa zwiazku,a ja po prostu nie lubie seksu.Lubie bliskosc,lubie przytulic sie do kogos,pocalowac ale jesli chodzi o cos wiecej to jakos tak nie bardzo...I teraz mam pytanie:czy brak seksu moze miec jakies konsekwencje zdrowotne?Czytalam ze tak,ale przeciez mnostwo ludzi zyje jakos bez seksu ( zakonnice na przyklad).Chociaz do zakonnicy mi daleko,bo lubie zycie towarzyskie,imprezy,spotkania z przyjaciolmi.Lubie ludzi, jestem optymistka,czuje sie szczesliwa,lubie dbac o siebie (mam troche obsesje na punkcie zdrowiej,szczuplej sylwetki i duzo biegam,cwicze,itp)..tylko ta niechec do seksu.Co ze mna nie tak?

 
Odnośnik do komentarza

Mysle,że jestes normalna.Skoro ci z tym dobrze i jesteś szczęsliwa to jest ok.Gorzej gdybyś byla w związku I musiałabys sie meczyć,albo udawać.Ludzie są rózni I mają różne potrzeby.A może po prostu nie trafiłas jeszcze na tego jedynego,skoro piszesz,ze seks na początku związków byl fajny,a pozniej juz coraz gorzej,może po prostu rutyna sie wdała i stąd brak ochoty na seks?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...