Skocz do zawartości
Forum

Czy jest jakaś możliwość, aby pozbyć się tego dziwnego odczucia?


Gość k...6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Mam problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Otóż mam partnera jesteśmy ze sobą 2 miesiące zachwile będzie 3 miesiąc. Aktualnie jesteśmy na etapie przyjaźni poniewsz doszło już do zerwania z mojej strony. Chodzi o to ze nie wiem co sie dzieje wcześniej było dobrze kochałem go natomiast teraz mam poczucie jak by to wygasło? Nie wiem czy mi juz zależy... np. Gdy jest czułość to nie odczuwam takiej satysfakcji jak wcześniej, gdy chce mnie pocałować odwzajemniam natomiast nie czuje ze tego byc moze chce. Ale z drugiej strony np. Gdybym dowiedział sie ze kogoś ma zabolało by nnie to... wiec nie wiem co mi sie dzieje. Czesto tez tak mam ze gdy czuje sie fizycznie źle np. Mam zle samopoczucie (jest mi niedobrze) odczuwam niechęć i ze nie kocham? ( na prawde nie wiem co sie ze mna dzieję) niby chce aby z tego coś wyszło znów a z drugiej strony nienwiem czy tego chce. Moj partner dalej mnie kocha tak jak wcześniej i martwię sie ze będę go tym tylko ranić. Czy jest jakas możliwość aby pozbyć sie tego dziwnego odczucia i znów go pokochać tak jak wcześniej? Za wszelkie odpowiedzi będę wdzięczny pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Hmmm 3 m-ce i już kochałeś? Nie dziwię się, że tak szybko się odkochałeś, bo skoro szybko przyszło to i szybko pójdzie. Czym jest miłość wg Ciebie? To od tego pytania należało zacząć rozmyślania. To jak się czujesz może mieć związek z tym, że nie chcesz być sam. Masz niewysokie poczucie wartości i boisz się samotności, toteż szybko się "zakochujesz" co jest wg mnie tylko zauroczeniem. Wg powiedzenia, że lepszy rydz niż nic, trwasz w związku z powodu lęku przed samotnością. Tak ja to widzę. 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...