Skocz do zawartości
Forum

Chciałabym napisać książkę


Gość Wrr E w dniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wrr E w dniu

Tak ja tytule. Moje Marzenie. Fantazje ma tak rozwiniętą, żeby by to zajebisty bezceler. Jedynak blokada to to, co w niej by się znalazło. 

Wielu moich znajomych i nie tylko było by wqurwionych na mnie, po mimo że była by anonimowo. Ale czuję że a oni owo nie mogę, ponieważ, ta książka osiągnęła by szczyt czytał ości. Tak jak słynna książka kalibabki. Azama czytałam majaz 10 lat że 3 razy, aby zrozumieć. A lektora szkolna czekała aby ją przeczytać, a było to krzyżaki.co z resztą nigdy nie przeczytałam bo nie za hecala mnie w żaden sposób, a film na którym byłam okazał się bania. Bo zobaczyłam u statystyk zegarek na ręce. I tu chuj babki strzelił. Reżyser dał ciała po całej Lini. Wogole wojny nie mój klimat. Ja lubię fakty autentyczne i o tym mogę pisać, z nuta fanta, ji aby ubarwic zdarzenia, bo nie zawsze fakty są ciekawe, a dodanie ubarwienie, erotycznego, dramatycznego czy melancholii jest wskazane dla barwy powieści. Tak więc mam obawy co mogę a czego nie mogę pisać, bo niewiem co jest prawdą a co fikcja, a w całość ubranie to zajebistą sprawa. 

Mam na uwadze dobro ludzi i nie będę robić rzeczy które mogą zaszkodzić innym w życiu. 

NA takie ograniczenia, spowalniaja prawdziwe talenty, a ja wiem ze ta książka by była zajebistą sprawa. 

Może kiedyś zrobię to i nie będę patrzeć na innych, ale zobaczymy jak się życie potoczy. 

Pozdro ???

Odnośnik do komentarza
Gość 005 zlgos sie

Tak więc mam obawy co mogę a czego nie mogę pisać, bo niewiem co jest prawdą a co fikcja, a w całość ubranie to zajebistą sprawa. 

Mam na uwadze dobro ludzi i nie będę robić rzeczy które mogą zaszkodzić innym w życiu.

X

 

Jak ktoś sam sobie szkodzi w życiu poprzez nielegalne działania, intrygi i wybujałą fantazje to nic tylko czerpać z tego. Nareszcie mam na uwadze swoje dobro. Dobre miałam przeczucie, szkoda że go nie posłuchalam kilka lat temu.. 

Monitoring podsłuch haking idiotyczne posunięcia. Haha i to zwykłego człowieka. To trzeba mieć naje..ne w głowie. 

Zamówimy sobie białe bluzki z czeskiego allegro, może kurier dowiezie, co ty na to?

 

Odnośnik do komentarza

Dla czego, zawsze można skoregowac. 

Mam kolegę, super gość yutuber znany Karol sobek ? kółeczka robi wielka robotę na YouTube 

Prowadzi kanał z informatyki jest bardzo dobry w tym co robi, tłumaczy powoli dokładnie i że zrozumieniem. W życiu wypuścił wiele mini gier programów naukowych a nawet znalazł skrót do calek jak liczyć aby się głową nie zmeczyla, prosty schemat w tabelce, logika i zapamiętanie cyfr. Ale nie o tym chciałem pisać. Otóż kółeczka osiągnął oglądalność ponad wszystko, jest znany w całym internecie. Ludzie używają jego produktpw ale nikt nie wie że to on zrobił. A szkoda bo powinien zaistnieć z wizerunkiem. To kwestia tego czy on tego będzie potrzebował. Sądzę że nie bo się wstydzi, a ja wiem ze nie powinien bo naprawdę robi dużo, czasem przeginaj z różnymi rzeczami które tworzy, no ale głupota też się trzyma naukowców czy wynalazcow. Tak jak ansztajn celowo napisałem źle też był wybitnie pozytywnie uśmiechnięty. 

Wierzę że kiedyś zobaczymy mojego kolezke na  prawdę podpisanego swoją twarzą pod wypustem swoich prac. A co do pisania książek to niektóre opowieści, dzisiejszego pokolenia jakie piszacsa pretensjonalne, rozczeniowe czy stwierdzające fakt. Dla czego treści opowieści nie można zamienić w formę lekkiego sarkazm, czy banalnego zdarzenia z życia. Czasem nie bardzo chce się to czytać bo to jak opowieści do filmów słoiki twisty czy z życia wzięte. Popularne seriale. Ja wiem ze pokolenie jest proste i odbiur musi z przekazem być prosty. Nie to co nauka analizy Fredro czy innej dobrej książki. Uczymy się w liceum programu który w życiu się nie sprawdza w większości nikt nie analizuje co autor mil na myśli hehe? a szkoda bo kiedyś poradniki były o wiele lepsze, przynajmniej wskazówki. Ale dziś nie trzeba mieć wyższej zaliczone uczelni aby dobrze pisać. Człowiek uczy się czytając różnych tematów i analiza nad tematem który czytamy. 

 

Odnośnik do komentarza

Dla czego, zawsze można skoregowac. 

Mam kolegę, super gość yutuber znany Karol sobek ? kółeczka robi wielka robotę na YouTube 

Prowadzi kanał z informatyki jest bardzo dobry w tym co robi, tłumaczy powoli dokładnie i że zrozumieniem. W życiu wypuścił wiele mini gier programów naukowych a nawet znalazł skrót do calek jak liczyć aby się głową nie zmeczyla, prosty schemat w tabelce, logika i zapamiętanie cyfr. Ale nie o tym chciałem pisać. Otóż kółeczka osiągnął oglądalność ponad wszystko, jest znany w całym internecie. Ludzie używają jego produktpw ale nikt nie wie że to on zrobił. A szkoda bo powinien zaistnieć z wizerunkiem. To kwestia tego czy on tego będzie potrzebował. Sądzę że nie bo się wstydzi, a ja wiem ze nie powinien bo naprawdę robi dużo, czasem przeginaj z różnymi rzeczami które tworzy, no ale głupota też się trzyma naukowców czy wynalazcow. Tak jak ansztajn celowo napisałem źle też był wybitnie pozytywnie uśmiechnięty. 

Wierzę że kiedyś zobaczymy mojego kolezke na  prawdę podpisanego swoją twarzą pod wypustem swoich prac. A co do pisania książek to niektóre opowieści, dzisiejszego pokolenia jakie piszacsa pretensjonalne, rozczeniowe czy stwierdzające fakt. Dla czego treści opowieści nie można zamienić w formę lekkiego sarkazm, czy banalnego zdarzenia z życia. Czasem nie bardzo chce się to czytać bo to jak opowieści do filmów słoiki twisty czy z życia wzięte. Popularne seriale. Ja wiem ze pokolenie jest proste i odbiur musi z przekazem być prosty. Nie to co nauka analizy Fredro czy innej dobrej książki. Uczymy się w liceum programu który w życiu się nie sprawdza w większości nikt nie analizuje co autor mil na myśli hehe? a szkoda bo kiedyś poradniki były o wiele lepsze, przynajmniej wskazówki. Ale dziś nie trzeba mieć wyższej zaliczone uczelni aby dobrze pisać. Człowiek uczy się czytając różnych tematów i analiza nad tematem który czytamy. 

Jak ktoś sam sobie szkodzi w życiu poprzez nielegalne działania, intrygi i wybujałą fantazje to nic tylko czerpać z tego. Nareszcie mam na uwadze swoje dobro. Dobre miałam przeczucie, szkoda że go nie posłuchalam kilka lat temu.. 

Monitoring podsłuch haking idiotyczne posunięcia. Haha i to zwykłego człowieka. To trzeba mieć naje..ne w głowie. 

Zamówimy sobie białe bluzki z czeskiego allegro, może kurier dowiezie, co ty na to? Ja jestem za tylko, jak zamówisz to bierz rozmiar większy, dla mnie, kolor nie gra roli aby za długo nie szło. A co do treści napisu na bluzce to wybierz, zaufam ci pod tym wzgledem? po za tym inwigilacja to coś co nas nie powinno dziwić mamy 21 wiek. Ważne aby dobrze wykorzystać wiadomości dla potrzeb własnych. Bo szpiegostwo dla zysku i pochlebstwa innych nie popieram a zwłaszcza dla ludzi którzy mogą wykorzystać coś przeciwko nas. Takie czasy że ufać nie bardzo można, nawet papier toaletowy wydaje się podejrzany bo tloczony i taki inny niż kiedyś. Chodź kiedyś czuło się że drapie w dupę, a dziś sama przyjemność. ?

Odnośnik do komentarza

 

 po za tym inwigilacja to coś co nas nie powinno dziwić mamy 21 wiek. Ważne aby dobrze wykorzystać wiadomości dla potrzeb własnych. Bo szpiegostwo dla zysku i pochlebstwa innych nie popieram a zwłaszcza dla ludzi którzy mogą wykorzystać coś przeciwko nas. Takie czasy że ufać nie bardzo można.

Zrzednie Ci jeszcze mina. Kryminalisto. 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak udowodnić że ktoś nas szpieguje!? Wiadomo że można wiele wykryć, i udupic, ale osoba która nas szpieguje, nie tylko nas będzie szpiegowac a znajdzie się ktoś kto się tym zajmie tak że rzadne tłumaczenie. Czy wplywowe środowisko. 

Życie jest fajne jak żyje się swoim życiem nie cudzym. 

Ludzie są jebnieci wysyłają do prokuratury doniesienia o zekomym przestępstwie i uruchamiają procedury, a wiadomo że nasze społeczeństwo to nic dobrego i gotowe aby ukarać kogoś za coś. Kiedyś gość mi opowiedział że żona Glosila go do władz bo miał zdjęcie kolegi z szpitala i robił zdjęcia noworodków, bo nie miał telefon z aparatem. I co jego mądra żona zrobiła ujebala męża za własne jebane chore spostrzezenia

 

Odnośnik do komentarza

Twierdzisz że ktoś inwigiluje na zlecenie i za hajs weźmie cała winę na siebie? Pewnie tak ale jak się ma wpływowych znajomych to i roznie może być.... Kłamstwo ma krótkie nogi.

Życie własnym życiem hmm. Ja nikogo nie inwigilowalam. Kto zaczął pierwszy

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.01.2021 o 14:36, Gość Wrr E w dniu napisał:

Ja lubię fakty autentyczne

Już co najmniej raz zwracano Ci na forum uwagę, że fakt jest faktem, a autentyczne może być zdarzenie. Fakt autentyczny to masło maślane. Fajnie marzyć o książce, ale zanim to nastąpi naucz się gramatyki, ortografii i przyjmowania konstruktywnej krytyki. Potem staraj się poprawić. A to dopiero wstęp do napisania książki, bo musisz jeszcze nauczyć się lektury pt. prawa autorskie, plagiat itp. Dopiero potem możesz myśleć o napisaniu książki ?  Gdy ją napiszesz to musisz znaleźć wydawnictwo i oczywiście musisz mieć niemałe pieniądze, aby za wydanie książki zapłacić. A kropkę nad "i" postawisz gdy ją dobrze wydystrybuujesz. Żebyś się tylko nie przejechał na swojej pysze ? gdy się okaże, że książki nikt nie kupuje i jesteś stratny na swoim marzeniu.

Póki co załóż wreszcie ten blog i przestań zaśmiecać poważny dział  ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...