Skocz do zawartości
Forum

Czy on w ogóle chce się spotkać??


Gość Zauba

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoni, pyta co u mnie, jak się czuje itd.i uwaga - nie proponuje spotkania, nie pyta "chciałabyś się spotkać?" tylko mówi : "jeśli chcesz się spotkać to ja mam dziś czas". Niby chodzi o spotkanie tak czy tak no ale jednak... Co myslicie o tym? Udaje że mu nie zależy albo spotyka się bo wyczuł że ja chce i faktycznie ma mnie gdzieś? 

Odnośnik do komentarza
Gość Trampkarz

Myślę, że chce się spotkać, ale może być takim pizdowatym/wycofanym typem, który boi się normalnie spytać. Pytanie, czy mu się odmieni, czy na zawsze już taki zostanie (widziałem różnych) a drugie, czy to Tobie w innych sprawach nie będzie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2020 o 19:17, Gość Zauba napisał:

Dzwoni, pyta co u mnie, jak się czuje itd.i uwaga - nie proponuje spotkania, nie pyta "chciałabyś się spotkać?" tylko mówi : "jeśli chcesz się spotkać to ja mam dziś czas". Niby chodzi o spotkanie tak czy tak no ale jednak... Co myslicie o tym? Udaje że mu nie zależy albo spotyka się bo wyczuł że ja chce i faktycznie ma mnie gdzieś? 

Jeżeli dzwoni facet, pyta jak się czujesz, i skurwysyn, nawet się nie wysili, czy nie chciałąbyś się spotkać?.  Jedzie po linii oporów eunchów.  Skoro tylko dziś ma czas, to napisz mu, że zbyt fajna, z ciebie laska, i że spotykasz  się jak tobie to pasuje za pierwszym razem, a co tego jak się czujesz, to już niesmacznie szantażowana. To leszcz. A ty ucz się, niszczyć takich buców. Jak składnia tego co gada, jest nie trzymająca się jednego założenia, czyli zdowia? czy tego, że on jutro umrze i go nie zobaczysz? czy robi z ciebie słabą kobietę. Przykro mi ale udało mu się zrobić ci kisiel w głowie. Skorzystaj z tego co piszę. I wymagaj od tych disco polowców! minimum!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...