Skocz do zawartości
Forum

Kaszel


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat. Od kilku miesięcy borykam się z odkrztuszaniem flegmy najczęściej z rana lub po wypiciu czegoś. Flegma często miała kolor biały, ale zdarzyły się epizody gdy była żółta lub zielonkawa od kilku tygodni miałem kaszel były to sporadyczne przypadki, bo kaszlałem 1 raz na 3-4 dni i później był spokój aż 3 dni temu zaczęło się zacząłem kaszleć częściej i ciagle mam uczucie, że chce mi się kaszleć, a gdy dziś w nocy odkaszlnąłem flegmę wyplułem tak jakby coś twardego i niestety miało to kolor jakby było z krwią. Moi rodzice są palaczami i palą bardzo dużo, ja staram się omijać ich gdy palą przez co siedzę często w pokoju, ale często i tak wchodzą z tym świństwem do pokoju. Proszę powiedzieć czy to jest coś poważnego odrazu powiem, że zgłosiłem się już do lekarza  ale przyjąć może mnie 29 grudnia dopiero. Bardzo się boje. 

Odnośnik do komentarza

Czesc,taka flegma z rana najczesciej pojawia sie od splywajacej wydzieliny z nosa.Przyczyna moga byc chore zatoki,lub alergia.Jesli to dlugo trwa to moze pojawic sie nadkazenie bakteryjne i wtedy kolor moze byc zoltawy,zub zielonkawy.Jesli flegma jest twarda i zbita to przyczyna moze byc refluks zoladkowy.Jesli krew pojawila sie raz to na pewno nie jest powod do paniki,wiec spokojnie...Lekarz na pewno cos ci doradzi.Poki co mozesz sprobowac nawlzac sluzowke nosa woda morska.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...