Skocz do zawartości
Forum

nagłe znudzenie życiem i poczucie pustki


Gość sergio

Rekomendowane odpowiedzi

witam borykam się z nerwicą natręctw, otóż pare dni temu nie bylo tego problemu - ale od poczatku. Jeszcze pare dni temu wykonując rzeczy którymi się interesowałem(militaryzacja, technologie, gry, streamy, rolnictwo) czułem się przy nich swojo, przyjemnie i na pewien sposób nostalgicznie, było to przyjemne uczucie które nagle straciłem. Otóz przez moja chorobe(Nerwica natrectw) balem sie miec wytrysku przy masturbacji, moglem sie masturbowac ale juz nie moglem miec wytrysku bo balem sie o konsekwencje zwiazane z tym. No i gdzies o 2 w nocy mialem wytrysk, od tego czasu cos sie zmienilo. Czuje sie pusty, winny tego co zrobilem, teraz wykonujac to samo co wczesniej nie czuje juz tego samego - czuje emocjonalną pustke i stracilem wszystkie zainteresowania. Nie odczuwam nostalgii przy wspominaniu sobie dobrych chwil przy ktorych wczesniej owa nostalgie odczuwalem, przestalem sie interesowac czymkolwiek, odczuwam znudzenie zyciem i wewnetrzna pustke. Czy da sie z tym cos zrobic? Czy moge powrocic do poprzedniego stanu? Nie ukrywam ze brakuje mi tamtego uczucia ktore napedzalo mnie do zycia..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...