Skocz do zawartości
Forum

czy usuwanie żylaków to trudna operacja


Gość Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojej strony mogę Ci podpowiedzieć wizytę w gabinecie doktora Kućmy w Ostrowcu. Świetny specjalista z dużym doświadczeniem jeśli chodzi o chirurgię naczyniową, urazową więc możesz liczyć na jego pomoc. Miałem problem z kolanami i jakoś udało się z tym wyjść na prostą, pomoc była z jego strony na wysokim poziomie, też dobre podejście do pacjenta.

Odnośnik do komentarza

Hej! Myślę, że to zależy od wielu czynników oraz od metody, którą będziesz usuwać żylaki.  Ja akurat pozbyłam się ich przy pomocy laserów w SCM clinic i jestem bardzo zadowolona. Moje nogi dziś nie tylko o niebo lepiej wyglądają, ale też zdecydowanie rzadziej bolą. Polecam! Nie warto zbyt długo zwlekać z tym problemem, bo wierz mi, że problem będzie się tylko pogłębiać..

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od stopnia zaawansowania problemu. Jeśli Wasze żylaki dopiero zaczynają się rozwijać, to operacja będzie mniej skomplikowana, a być może nawet uda się jej uniknąć. Ja mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do Centrum Flebologii w  https://klinikaflebologii.pl/ i skorzystali z ich pomocy w tym aspekcie. Myślę, że to najrozsądniejsze rozwiązanie w tej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza

Skoro jesteśmy w temacie żylaków, z którymi boryka się większość z  nas chciałabym zapytać o bieliznę uciskową na zimę tj. https://venoflex.pl/bielizna-uciskowa-na-zime/ korzystacie? Ucisk wywierany z zewnątrz na kończynę powoduje, że żyły leżące powierzchownie zapadają się i krew przemieszcza się do naczyń głębiej położonych – tzw. żył głębokich. Ma to na celu wycofanie krwi z żylakowato zmienionych żył pod skórą do głębszych warstw, a także sprawniejszy jej powrót do serca.

Odnośnik do komentarza

Oooo, ja też się leczyłam w SCM clinic w Krakowie i też mogę polecić to miejsce. Zabieg nie jest tak bolesny, jak ludzie powszechnie sądzą. Polecam wybór takiej kliniki, która dysponuje nowoczesnym sprzętem i nowoczesnymi metodami rozwiązywania tego problemów. Często zdarza się przecież tak, że zabiegów chirurgicznych można uniknąć… Laserowe usuwanie żylaków jest całkiem niezłą opcją :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...