Skocz do zawartości
Forum

Gość m...2

Rekomendowane odpowiedzi

Moim problemem jest miesiączka. Zacznę może od tego, że ostatnia pojawiła się 1 grudnia. Tak mi się przynajmniej wydawało. Było to dosyć dziwne, ponieważ nie miałam żadnych objawów przed ( ból brzucha, złe samopoczucie ). Dodam iż mój cykl miesiączkowy zawsze trwa mniej więcej 30 dni, więc wiem kiedy okres ma się pojawić. Nigdy nie miałam z tym żadnego problemu. Krwawienie skończyło się 4 grudnia, a w niedzielę 6 grudnia zauważyłam plamkę krwi na bieliźnie. W poniedziałek natomiast zaczęłam odczuwać lekki ból piersi i plamienia brązowe z krwią. Zestresowało mnie, ponieważ dzisiaj dostałam miesiączkę. Więc nie wiem, czy coś mi się przestawiło w cyklu, czy mam powody do stresu. Nigdy wcześniej coś takiego nie miało miejsca. I moje pytanie brzmi, czy jest Pan wstanie mi jakoś pomóc, nakreślić co mogło się stać. Czy teraz dopiero mam miesiączkę, a przedtem to było jakieś plamienie. Moje miesiączki przechodzę normalnie, nie odczuwam jakoś bardzo, że je mam, poza pierwszym dniem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...