Skocz do zawartości
Forum

Adwokat


Gość cccc

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie doświadczenia z prawnikami rozwodowymi w Gdańsku i czy jest ktoś, kto szczególnie dba o zabezpieczenie interesów dzieci przy tym trudnym procesie rozstania? Pytam trochę z ciekawości, a trochę ze względu na sytuację rodzinną. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza

Rozwód to był u mnie najgorszy okres w życiu, nawet przy ciężkiej chorobie tak fatalnie się nie czułam. Rozpada się praktycznie cała codzienna rutyna, dochodzi przeprowadzka, zmiana miejsca życia dzieci, płacz, walka o kasę po prostu na zwykłe utrzymanie, a nie na jakieś kosmetyczki, fryzjera, jak niektórzy twierdzą. Mi rodzina dużo pomogła, bo dostałam kasę na adwokata, Adama Gautiera. Skonsultowałam się na początku telefonicznie, później w biurze i już poszło jakoś formalnie do przodu. W sądzie rodzinnym dogadaliśmy się z mężem, mediacje to najlepsza sprawa i trochę da się zaoszczędzić, jak jest jakieś pole do manewru. Ja nigdy nie chciałam rozwodu tak naprawdę, ale też nie dałam się robić w balona, jak przyszło co, do czego. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...