Skocz do zawartości
Forum

Zabużenia emocjonalne


Gość h5m455

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd pamiętam (mniej więcej od 7 lat) zmagam się z różnymi problemami psychicznymi. Stwierdzono u mnie ADHD oraz zabużenia adaptacyjne, ale od jakiś 2/3 lat czuje w sobie straszny niepokój, który z czasem stał się takim niepokojem który lubię. Jakiś rok temu byłam w ośrodku w Garwolinie. Nie czuje poprawy, w ośrodku powiedziano mi, że mnie zdiagnozują bo z wiekiem mogło się coś zmienić czego nie zrobili. Po 2 miesiącach wyszłam z ośrodka, nie otrzymując diagnozy. Po ośrodku trafiłam na psychiatrów w Gdańsku, była to taka grópka na której rozmawialiśmy na różne tematy, tam też mieli mnie zdiagnozować ale po prawie 3 miesiącach chodzenia tam pani powiedziała, że jest na urlopie i, że najwyraźniej mam problem z "facetem" mamy, A obiecała, że po 1 miesiącu dostaniemy diagnozę. Od jakiegoś czasu chodzę na bezpłatną terapię. Pani jest przecudowna. Jestem bardzo wrażliwa osobą, mogę się popłakac o wszystko co się stanie, A dzisiaj przeszło to wszelkie granice. Siedziałam na lekcji online nagle zaczęłam się stresować nie wiem z jakiego powodu, zaczęłam się trząść i płakać wmawiajac coś sobie, nie potrafiłam się skupić na lekcji i musiałam prosić koleżankę o odpowiedzi bo nic nie dało się zrobić (Byłam wtedy sama w domu) płakałam mówiąc sobie, że nic nie wiem, nic nie umiem, że jestem do bani, nikogo nie zadowalam, A po tym jak pomyślałam, że może powinnam spróbować jakiś technik relaksacyjnych to zaczęłam sobie wmawiać, że ja tylko udaje i nie mam co nawet próbować. Wszystko mi leciało do głowy i nie mogłam się uspokoić po lekcji cały stres zszedł z ze mnie i zaczęłam bujać się i mówić, że ja tylko udaje, że sobie coś wymyśliłam. Nie wiem co mam robić w takich sytuacjach.  

Odnośnik do komentarza

Skoro chodzisz na terapię i masz przecudowną panią, to rozmawiaj z nią na ten temat. My nie jesteśmy specjalistami, nie postawimy diagnozy, nie wyleczymy Cię.  A na czym polegają te techniki relaksacyjne? Domyślam się, że relacje rodzinne są fatalne?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...