Skocz do zawartości
Forum

Jak wyjść z pochwicy ?


Gość airotkiw

Rekomendowane odpowiedzi

Gość airotkiw

Mam pochwicę od 10 lat od początku współżycia. Na samym początku nie przyjmowałam się ponieważ myślałam ze z czasem przejdzie ale po roku trwania związku zaczęło mnie to przeszkadzać. Wiedziałam że coś nie tak. Próbowałam normalnie współżyć z teraz już byłym facetem ale sprawiało mnie to ból zmuszałam się. Więc przerzuciliśmy się na seks oralny było mi ciężko że nie mogę normalnie współżyć i bałam się że mnie zostawi. Czasem dochodzilo do zwykłego seksu ale bolało więc przestawaliśmy uprawiać seks.  Mój ex czuł jakbym mu szpilki wbijała w penisa. Minęło kilka lat zaczęłam próbować wyleczyć to na własną rękę od 2017 walczyłam. Wiem że późno ale były postępy. Mięśnie moje mniej zaciskały się ale nadal. Ćwiczyłam mięśnie poprzez wkładanie palca itd. Dla mnie to było dziwne. Był progres czul jakbym wbijała szpilke nie szpilki. W tym roku doszło do normalnego stosunku. Mogłam zrobić do na jeżdża ale wciąż bolało ale było znośnie. Teraz znowu jest to samo nie potrafię włożyć palca bardzo boli nawet jak wkładam patyczek higieniczny ? Boje się że już nikogo nie znajdę przez tą pochwicę. Nie potrafię poradzisz się. Boje się być sama wiem że mój poprzedni związek zabiła pochwica. Nie umiem z tym poradzić sobie. 

Odnośnik do komentarza
Gość airotkiw
1 godzinę temu, Gość Dobre rady.pl napisał:

Ale przecież masz jeszcze inną dziurkę .Udostępnij ją partnerowi a zobaczysz że będzie zachwycony i on i ty

Po pierwsze nie nie mam już partenera rozstał się ze mną bo mnie już nie kocha a po drugie chce się wyleczyć aby mieć kiedyś w przyszłości dziecko z kimś i radość z seksu a nie iść na skróty. Sorry ale taka rada jest kiepska. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...