Skocz do zawartości
Forum

masturbacja


Gość Ola

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Gość Marek napisał:

Zależy jakie techniki/gadżety/intensywność stosujesz. Powieś jakiś ciężarek na uchu, na rok, zamiast kolczyka, później zdejmij i ..masz odpowiedź co do wyglądu...;)  Pozdrawiam.

a jak żadne? po prostu jeden palec i nawet nie wkladam go do srodka tylko dotykam na zewnatrz ?

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Marek napisał:

Zależy jakie techniki/gadżety/intensywność stosujesz. Powieś jakiś ciężarek na uchu, na rok, zamiast kolczyka, później zdejmij i ..masz odpowiedź co do wyglądu...;)  Pozdrawiam.

Ale przecież cięzarek jest cięzki i ciagnie. a ja palcem tylko leciutko dotykalam, nic nie ciagnelam ani nie rozciagalam, nie szarpalam. w takim razie moglo sie cos zmienic w wygladzie? A kolor?!

Odnośnik do komentarza

Kolor zmienia się z wiekiem...Nie wiem ile masz lat ale...latka mijają i cipuszka się też zmienia... Dorastasz, dojrzewasz, przekwitasz.. itd. Kropla drąży kamień jak to się mówi. Widzę to po sobie jak zmienia się wygląd/kolor członka przy zabawach wieloletnich ? Ps. Kilka lat masturbacji i tylko palec lekko po brzoskwince? Dziwne...Dziwneee...

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Marek napisał:

Kolor zmienia się z wiekiem...Nie wiem ile masz lat ale...latka mijają i cipuszka się też zmienia... Dorastasz, dojrzewasz, przekwitasz.. itd. Kropla drąży kamień jak to się mówi. Widzę to po sobie jak zmienia się wygląd/kolor członka przy zabawach wieloletnich ? Ps. Kilka lat masturbacji i tylko palec lekko po brzoskwince? Dziwne...Dziwneee...

mam 17 lat. Tak leciutko tylko robie i nigdy nic tam nie wkladalam. wiec nie ma szans zeby moglo sie cos w niej zmienic od tego? Dziekuje za odpowiedz ❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...