Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gosia

Omdlenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosia

Witam, wczoraj gdy brałam prysznic zrobiło mi się ciemno przed oczami, zaczelam się pocić ale miałam odczucie zimna przechodzącego przez całe ciało, ocknęłam się leżąc w brodziku prysznica. Od momentu zasłabnięcia strasznie boli mnie głowa. Dziś rano zwymiotowalam i miałam krwotok z nosa dość obfity. Ciąża jest wykluczona. Czy to jakieś przemęczenie czy objawy jakiejś choroby proszę o pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ABWB

Gosiu- na wstępie wykluczam dragi i inne takie.... bo byś raczej nie pytała. Wykluczam jako laik a nie ktoś władny do zabierania zdania. Gosiu, przemęczenie albo reakcja na utajone wyparcie... no albo mega silne zatrucie pokarmowe😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ABWB

albo grypa lub inny- nie koniecznie korona- wirus- krok jeden zadzwoń do lekarza ale skoro po drugiej w nocy jesteś- jak ja- (mój pierwszy raz tu) na forum „psychologia” to pierwsze racjonalne odpowiedzi już pewnie za Tobą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia
12 minut temu, Gość ABWB napisał:

albo grypa lub inny- nie koniecznie korona- wirus- krok jeden zadzwoń do lekarza ale skoro po drugiej w nocy jesteś- jak ja- (mój pierwszy raz tu) na forum „psychologia” to pierwsze racjonalne odpowiedzi już pewnie za Tobą 

Nic nie rozumiem. Po prostu chcę się poradzić kogokolwiek na temat objawów które trochę mnie niepokoją. Niestety kontakt z lekarzem w czasach koronawirusa nie jest tak oczywisty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...