Skocz do zawartości
Forum

Zapominanie i robienie wszystkiego w pośpiechu


Gość skomplikowany gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skomplikowany gość

zapominam pisać dziewczynie ważne rzeczy, informować ją, przez co jest na mnie zła. Nienawidzę siebie za to, nie chcę mi się żyć, wiedząc że jestem taki a nie inny. W innych kwestiach jestem ok, ale to zapominanie, np, godzinę przed informuję dziewczyne żeby przyjchała do mnie na obiad, a zapominam że ma przecież dojazd który np. w niedzielę jest ograniczony. No i co ja mam myslec o sobie, tak zmienie się? jesli kolejny raz to robię? Chciałbym móc informować ludzi wcześniej, na czas a nie godzinę przed. To jest strasze. co się ze mną dzieje.....

Odnośnik do komentarza

Moze to kwestia złej organizacji, a nie słabej pamięci, może rozkojarzenia lub bezmyślności, a może naprawę masz słabą pamięć i wtenczas musisz zastosować jakiś system wobec siebie. A może brakuje Ci witamin i minerałów i warto zrobić jakieś badania. Czy palisz trawkę, ćpałeś, masz jakieś używki?

Znajdź najpierw powód, dotrzyj do źródła problemu, aby się z nim uporać.

Obiecywanie zmian jeśli się nic nie robi to rzucanie słów na wiatr i nie wzbudza zaufania. Co robiłeś, aby to zmienić?

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...