Skocz do zawartości
Forum

Sny erotyczne


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od jakiegos czasu miewam sny erotyczne.Moje zycie seksualne jest udane,mam stalego partnera od 12 lat,mamy 9 letniego syna.Nie myslalam nigdy o zdradzie,fantazji erotycznych w prawdziwym zyciu tez nie miewam...wiec skad te sny? Sni mi sie np ze sie caluje,albo uprawiam seks z kolega z pracy (na ktorego w realu nie zwrocilabym uwagi),albo ze swoim bylym z ktorym nie mam kontaktu od czsasu studiow,albo wogle z kims nieznajomym.Czy jestem nienormalna? O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2020 o 14:01, Gość gość 34 napisał:

Tak,  jesteś normalna. Jeżeli dla Ciebie te sny są przyjemne no chyba fajne, przecież nikogo nie zdradzasz. 

Dziekuje za odpowiedz.Owszem te sny sa przyjemne,nie ma w nich trachu czy przemocy...ale dlaczego ja je miewam tak czesto? Wiem,ze pewnie kazdy ma czasem takie sny,ale u mnie to sie  zdarza przynajmniej raz w tygodniu.Wiem,ze to nie zdrada ale rano jest mi glupio przed mezem, rowniez dziwnie sie czuje kiedy spotykam w realu kolege z "takiego" snu...wolalabym nie miewac takich snow.Marwie sie,ze jestem jakas psychiczna...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Agata napisał:

dlaczego ja je miewam tak czesto?

Bo skupiasz się na nich ? Przestań rozmyślać na ten temat, traktuj jak każdy inny sen czyli był czy nie był-jakie to ma znaczenie, a gwarantuję, że nie będzie się tak często powtarzać.

2 godziny temu, Gość Agata napisał:

Marwie sie,ze jestem jakas psychiczna...

Takie sny to normalka-naprawdę. Jednak dopóki się będziesz nakręcała i robiła z igły widły to z czasem wpadniesz w jakąś obsesję. Zluzuj majty ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Tak jest, że jakbyśmy chcieli, żeby się coś przyśniło, to się nie przyśni, a czasem przyśni się to co nigdy nie mogłoby się wydarzyć w rzeczywistości.

Najlepiej od razu spojrzeć w okno, wtedy z reguły się zapomina, a już na pewno nie ma sensu dochodzić dlaczego coś się śni. Tu się zgodzę im bardziej się będziesz przejmowała tymi snami tym częściej będą się śniły. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.11.2020 o 22:10, Gość Agata napisał:

Moze rzeczywiscie za bardzo sie przejmuje...?

Oczywiście ? to samonapędzająca się machina myśli. Nie przejmujesz się innymi snami więc i tym nie zawracaj sobie głowy. A będzie dobrze ?  Co do koszmarów to gwarantuję, że 100 razy lesze ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...