Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość e...h

Rekomendowane odpowiedzi

W lutym 2020 miałam założona wkładke. Miałam plamienia, co miesiąc miesiączkę. Trzy miesiące po założeniu kilka razy w miesiącu odczuwałam silne skurcze i musiałam brać 4-5 nowo max, gdy poszłam do lekarza okazało się że wkładka się obniżyła 2 cm. Lekarz włożył ja na miejsce, jednak mijało 9 miesięcy od założenia a ja nadal miałam miesiączki a między miesiączkami plamienia, raz lekkie raz silniejsze i lekkie skurcze. Zdecydowałam się ją usunąć i wziąć tabletki hormonalne, bo byłam już bardzo zmęczona tymi niekontrolowanymi plamieniami. Lekarz kazał mi wziąć pierwsza tabletkę tego dnia gdy wyciągnął wkładkę. 2 dni po tym mialam, wydaje mi się że okres, który trwał 8 dni. Od tamtej pory codziennie bądź drugi dzień plamie, jest to jednorazowy w ciągu dnia wypływ krwi, który następuje niezależnie od pory dnia. Za tydzień kończą mi się tabletki i powinnam zrobić 7 dni przerwy by dostać okres a ja czuję jakbym go miała cały czas. Lekarka podczas badania mówiła że jest czysto i pobrała cytologię. Nie wiem co mam robić, poczekać czy zmienić lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...