Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

4 negatywne testy, ból jajników na zmianę, brak bólu piersi i wymiotów. Czy możliwa jest ciąża? Witam, 6 tygodni temu odbyłam stosunek przerwany, jednak bez zabezpieczenia. Następnie miałam normalną, obfita miesiączkę. Problemu zaczęły się dopiero przy następnej miesiączce. Okres spóźnia mi się już 12 dni, podczas tego czasu odczuwałam bóle jajników, na zmianę jeden i drugi. Wykonałam już 4 testy ciążowe, w okresJe ok. 2 tygodniowego odstępu. Wszystkie testy wyszły negatywne. Miałam zgagę, ale nie odczuwałam ochoty na wymioty. Piersi również mnie nie bolą, jedyne co to czuje się cała napuchnięta, ale zdążały mi się już takie stany. Czy mogę wykluczyć ciąże? Czy testy nie kłamią?

Odnośnik do komentarza

O ile dobrze liczę, to stosunek był tuż przed miesiączką. Czyli dawno po owulacji i z marną szansą zapłodnienia. To tak z reguły, bo zdarzają się przesunięcia itp. 4 testom możesz wierzyć, a jak chcesz mieć 100% pewności to za ok. 20 zł w laboratorium wykonasz beta hcg. Te objawy o których piszesz nie zawsze występują w pierwszych tygodniach ciąży. Są za to ciągnięcia w dole brzucha (jak przed samą miesiączką), można też sikać co 20 min ;) i zmęczenie, potworne zmęczenie w samo południe. Na przyszłość pomyśl jednak o antykoncepcji z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...