Skocz do zawartości
Forum

Jak powiększyć piersi bez operacji


Gość Limelia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc. Czy ktoś tutaj również walczy z kompleksem niewielkiego biustu? Sama zawsze miałam z tym problemy, nawet zastanawiałam się nad operacją powiększania ale potem poczytałam sobie o możliwych konsekwencjach takiego zabiegu tak wiec zrezygnowałam z pomysłu. Co mi jeszcze przychodzi do głowy to tabletki. Widziałam,że na forach polecają sobie tabletki Perfect Bust. Czy Waszym zdaniem możę mieć to jakieś działąnie?

Odnośnik do komentarza

Ja swego czasu miałam bardzo dużę kompleksy. Nad operacją sie nie zastanawialam tak jak Ty bo nie miałam na to funduszy ale bardzo często myślałam o piersiach i stanowiło to problem w kontaktach miedzyludzkich bo nie potrafiła sie przez to otworzyć na mężczyzn. Potem znajoma poleciła mi tabletki. Perfectbust.Postanowiłam,ze sprobuję i powiem Ci, ze była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Biust po tabletkach jest wyraźnie powiększony, prezentuje się lepiej, bardziej atrakcyjnie oraz pokaźnie. Brałam te o których tutaj piszesz. Obecnie są polecane przez wiele osób.

Odnośnik do komentarza

Tak. Biuścik nie powinien Ci się zmniejszyć . U mnie jest taki jaki był po całej kuracji a brałam tabletki prwie 7 miesięcy temu. Myślę,że w najbliższym czasie znowu powtórzę kurację . Może jeszcze się trochę zwiększą? Kupowałam w sieci: http://perfectbust.com.pl/ - masz je na przykład tutaj. Są również w innych sklepach tak więc polecałabym sobie porównać ceny. Może gdzieś uda Ci się znaleźć je taniej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.10.2020 o 09:43, Gość Limelia napisał:

Cześc. Czy ktoś tutaj również walczy z kompleksem niewielkiego biustu? Sama zawsze miałam z tym problemy, nawet zastanawiałam się nad operacją powiększania ale potem poczytałam sobie o możliwych konsekwencjach takiego zabiegu tak wiec zrezygnowałam z pomysłu. Co mi jeszcze przychodzi do głowy to tabletki. Widziałam,że na forach polecają sobie tabletki Perfect Bust. Czy Waszym zdaniem możę mieć to jakieś działąnie?

Warto zobaczyć powiększanie piersi własnym tłuszczem - polecam serdecznie Centrum Medycznym Bieniek 

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, jeżeli chcesz to możesz nosić push upy, czy stosować kremy, które swoja drogą nic nie dają, ale przede wszystkim musisz zaakceptować siebie i to jak wyglądasz. Jeżeli jednak jest to kompleks, z którym nie możesz sobie poradzić, to warto jest pomyśleć o operacji. Powiększenie biustu nie jest wcale takim złym pomysłem, sama jestem po tym zabiegu i musze przyznać, że efekt przerósł moje oczekiwania. Moje piersi po ciąży i karmieniu były już dużo mniejsze, ale też straciły swój oryginalny kształt i jędrność, dlatego zdecydowałam się na ich powiększenie i uniesienie. Operację przeprowadził rzetelny chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju i wykonał kawał dobrej roboty. Po operacji nie mam żadnych blizn, wszystko ładnie się zagoiło, a biust wygląda cudownie, wciąż naturalnie, ale lepiej, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Problem jest w tym, ze te wszystkie sposoby ocierają sie o placebo i moim zdaniem bez operacji nie da sie skutecznie powięszyć piersi. Przykra wiadomość, ale tak właśnie jest.

Jeśli nie chcecie wszczepiania implantow, są inne sposoby

powiększanie własnym tłuszczem

lifting

ewentualnie wstrzyknięcie kwasu hialuronowego

https://www.raczkowska.pl/powiekszanie-piersi/

Zabiegi takie oferuje ta pani doktor. 

Odnośnik do komentarza

Operacja to jak dla mnie nadmierne ingerowanie w ciało, natomiast jeśli chodzi akurat o Bust Up Line (http://bust-up.pl/) to osobiście bym tego spróbowała, bo to tylko suplement więc ciekawe czy faktycznie te efekty są tak super jak piszą i czy zwracają środki, jeśli jednak się te efekty nie pojawią, przynajmniej taką mają u siebie deklaracje. Może któraś z Was to stosowała i może coś o tym napisać?

Odnośnik do komentarza

ja brałam tabletki Breastfem i naprawdę podziałały. Biust nie tylko jędrniejszy jak też po innych ale o jakieś 30% większy. Świadczy o tym zmiana miseczki o jeden duży rozmiar. Żadnych skutków ubocznych bo to zioła są. Utrzymuje się to już 4 miesiąc od zakończenia tak więc jestem dobrej myśli

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny kupcie sobie serum do biustu Perfect bust. Jestem specyficznie nastawiona do tego typu kosmetyków ponieważ próbowałam juz kilka lecz ten mnie zaskoczył bo jako jedyny się sprawdził. Aż się zdziwiłam i pewnie jakby moja koleżanka mi o nim nie powiedziała to bym sobie nie kupiła.....
Efekt widać juz po dwóch zastosowanich.
Serum powiększa biust staje się on pełniejszy, ładniejszy i bardziej jędrny.......
Jestem bardzo zadowolona i napewno będzie on zawsze obecny na liście moich kosmetyków.
Jeśli chodzi o skład jest adekwatny do ceny, naprawdę dobre serum.
Cena wiadomo nie niska ale myslę że serum jest warte zakupu jest bardzo wydajne i ma super zapach, tak jak już wcześniej wspominałam jedyny kosmetyk na rynku który daje efekt powiększenia.

Odnośnik do komentarza

No właśnie jedynie przez neta i jest to jedyna wada tego kosmetyku.Nie widziałam go stacjonarnie i sama musiałam zamawiać sobie internetowo. Zastanawiałam sie jeszcze nad tabletkami do powiekszania biustu z tej samej serii bo miały dobre opinie, ale samo serum już dzialało tak więc na razie nie bedę kupowała.Własnie na ujędrnieniu mi najbardziej zależało a jeśli chodzi o ujędrnienie to jest ono bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza

Miałam to serum i faktycznie jakość jest o wiele lepsza jeśli przyrównać do kosmetyków drogeryjnych, również polecam. Jedyna wada perfect bust to dostepność bo widziałam jedynie w sklepach online. No chyba, ze się mylę i jednak mozna dostać stacjonarnie gdzieś w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Gość kaja456

Pewnie jakieś sposoby są, ale czy warto? Nic nie da takiego efektu, jak operacja. Po operacji piersi też mogą wyglądać ładnie i delikatnie, a przy tym będą powiększone. Sprawdźcie prace dr Żukowskiej z Łodzi. Gwarantuję, że jak najbardziej będziecie zachwycone i zmienicie zdanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianna

Nie da się powiększyć piersi bez zabiegu. Ćwiczenia są na mięśnie, kremy na skórę, a to przecież kwestia gruczołu. Tak więc tylko operacja wchodzi w grę. A co trzeba o niej wiedzieć. Na pewno ten poradnik warto przejrzeć: https://objawyciazy.edu.pl/2022/02/18/czy-mozna-karmic-piersia-po-zabiegu-powiekszania-biustu/ .  Możecie przeczytać, czy można karmić piersią po zabiegu powiększania biustu.

Odnośnik do komentarza
Gość oliwia9884

Faktycznie dr Żukowska cieszy się naprawdę dobrymi opiniami i miałam okazję na zdjęciach widzieć efekty jej prac. Z pewnością jej pacjentki są bardzo zadowolone, jeśli chodzi o operacje powiększenia biustu.

Odnośnik do komentarza

Sama postaram się tutaj opisać swoje doświadczenia z nieoperacyjnym powiekszaniem biustu. Dodam,że od zawsze byłam posiadaczką niewielkiego biustu ( A) co ciekawe przy wcale nie takiej szczupłej sylwetce tak wiec i przytycis u mnie zbyt wiele by nie pomogło.A przytyć nie chciałam. Ćwiczyłam i owszem ćwiczenia mi pomagały niemniej dawały raczje ujędrnienie niż powiekszenie ( jednak ćwiczyć polecam jak najbardziej! )> Co dopiero pomoglo. Mianowicie tabletki na powiekszanie biustu. Ale nie jakieś tanie g.... z allegro ale te droższe. Trochę na nie kasy wywaliłam. Wspomagałam sie sesrum z serii. Biust powiekszył sie o jakieś pól rozmiaru w ciągu 3 miesięcy. Potem powtórzyłam kurację nie sądziłam,że coś może to dać ale dzięki temu biuścik trochę się jeszcze powiekszył. Czyli w skrócie zyskałam więcej niecały rozmiar co jak dla mnie jest super bo przerzuciłam się na małe B 😛 Bez operacji. Nie wykluczam,że nie przejdę operacji w przyszłości, jak na razie nie mam na to kasy. Jednak tabletki zaskoczyły mnie pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...