Skocz do zawartości
Forum

Słaba erekcja


Gość starlon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam 28 lat, jestem aktywny sportowo oraz staram się zdrowo odżywiać.Pomimo to od jakiegoś czasu zauważyłem,że moje erekcje nie są tak mocne jak wcześniej.Wprawdize nie mam problemu z wywołaniem erekcji bo podnieca mnie już sam widok piersi ale zdarza sie,ze podczas stosunku penis opada i nie jest już w stanie powrócić do poprzedniej wielkości.Muszę sie wspomagać ręką i kilka razy zdarzyło się,ze cąłkowicie opadl oraz nie chciał wstać.Czemu tak się dzieje? Co robić?

Odnośnik do komentarza

Na razie na pewno nie wspomagał się takimi poważnymi lekami. Nie czytaj sobie tutaj tego reklamiarza z apteki bo spamuje się na każdym praktycznie temacie. Polecałbym Ci więcej się ruszać, przerzucić się na zdrowsze odżywianie sie. Może zrobić badania hormonalne, Przebadaj sobie hormony płociowe , tarczycę.
Ewentualnie mozesz wspomóc się suplementami ale tymi ziołowymi, nieszkodliwymi. Na przykład Man power czy Cum on . Jeśli to nie pomoże to idź do urologa.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem sie nad lekami ale czy przypadkiem nie mają swoich skutków niepożądanych> ? Badania robiłem na początku roku bo dostałem zlecenie na komplet badań i jeszcze sobie dorobiłem testosteron tak wieć wszystko jeset w porządku ( no chyba,że coś sie zmieniło w ciągu tych kilku miesięcy>...). Nie chcę na razie iść do lekarza. Po jakim czasie po tych witaminach jest efekt ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...