Skocz do zawartości
Forum

Slimdropico opinie, cena, skład


Gość Kropelkowo

Rekomendowane odpowiedzi

Slimdropico to coś nowego w temacie odchudzania. Uwaga.... to krople!!! Jakie są wasze opinie na temat tego produktu? Co sądzicie o składzie? Widzę, że jest tam kilka interesujących rzeczy. Czy ktoś korzystał?

Przyznam, że jestem zaskoczony, że udało sie im w tak niskiej cenie zmieścić takie składniki. No i wreszcie to nie są żadne tabletki do łykania tylko całkiem smaczne krople. Gdyby ktoś był zainteresowany tematem to podsyłam fajną stronkę, gdzie można znaleźć informacje o składzie i cenie. Czasem są tam promocje.

Slimdropico promocje i rabaty

Odnośnik do komentarza

Krople na odchudzanie? To musi być ciekawe. Przyznam szczerze, że zawsze miałam problem z łykaniem tabletek, a przydałoby się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Może to Slimdropico będzie właśnie dla mnie pomocne?

Szczególnie zaintrygowała mnie opinia Pani Alicji, która jest opisana na tej stronie powyżej. Też bym chciała osiągnać takie rezultaty

Odnośnik do komentarza

A mi właśnie Slimdropico pomogło. Fakt też,  że zacząłęm biegać parku, ale to jest jakieś 15 minut 2 razy w tygodniu. Wuęcej mi się po prostu nie chce. Trzeba sobie pomagać takimi specyfikami jeśli jest szansa. Ja uznaje zasade że lepiej przetestowowac niz potem żałować że isę nie spróbowało. O

Odnośnik do komentarza

Dla zainteresowanych zakupem Slimdropico przesyłam skład:

Nośnik - glicerol, woda dejonizowana, ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis), ekstrakt z kłącza imbiru (Zingiber officinale Roscoe), ekstrakt z liści mięty pieprzowej (Mentha piperita), ekstrakt z korzenia lubczyka ogrodowego (Levisticum officinale Koch), ekstrakt z ziela i korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale Weber), ekstrakt z ziela fiołka trójbarwnego (Viola tricolor), ekstrakt z liści szałwii lekarskiej (Salvia officinalis).
 
Jestem też ciekaw opinii innych osób, które piły już te krople na odchudzanie?
Odnośnik do komentarza
Gość Wernerysza

A czy może ktoś napisać swoją opinię dotyczącą SlimDropico kto korzystał z tych kropel na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy? Najbardziej ciekawią mnie właśnie opinie takie w miarę na czasie, a nie jak ktoś wypowiada się pół roku wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że slimdropico posiada w składzie ekstrakt z szałwii lekarskiej.

Przeciwutleniacze to cząsteczki, które pomagają wzmocnić mechanizmy obronne organizmu, neutralizując potencjalnie szkodliwe wolne rodniki, które są powiązane z chorobami przewlekłymi. Szałwia zawiera ponad 160 różnych polifenoli, które są związkami chemicznymi pochodzenia roślinnego, które działają jako przeciwutleniacze w organizmie. Kwas chlorogenowy, kwas kawowy, kwas rozmarynowy, kwas elagowy i rutyna - wszystkie występujące w szałwii - są powiązane z imponującymi korzyściami zdrowotnymi, takimi jak mniejsze ryzyko raka oraz lepsza funkcja mózgu i pamięć.

A jakie są wasze opinie o slimdropico i szałwii?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że żaden suplement na odchudzanie nie wykona za nas całej pracy, to niemożliwe ? Niemniej jednak, niektóre składniki takie jak np. yerba mate czy fiołek trójbarwny z pewnością mogą być pomocne w trakcie redukcji. Np. ostrokrzew paragwajski (yerba mate) może w pewnym stopniu przyspieszać metabolizm, co z kolei może przełożyć się na lepsze wydatkowanie energii a o to nam przecież chodzi, o wykreowanie deficytu kalorycznego.  Jak kto chce może poczytać na temat slimdropico tutaj https://medsense.pl/slimdropico/, w części dotyczącej składu widzimy, że jest tam właśnie również fiołek trójbarwny, który także ma pewne właściwości oddziałujące na metabolizm i tempo przemiany materii. 

Osobiście brakuje mi w składzie synefryny (czerwona pomarańcza) oraz piperyny, która skutecznie hamuje apetyt. Wiele osób wyłamuje się z założeń diety właśnie z powodu uciążliwego uczucia głodu, dlatego tego typu składniki mogłyby być przydatne. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.12.2020 o 10:46, Gość KrakRak napisał:

Jeśli chodzi o SlimDropico to w mojej ocenie pakiet 2x jest najbardziej optymalny.

Ja również zdecydowałam się na zakup 2 opakowań. Stwierdziłam, że 1 opakowanie to może być zbyt krótki okres, żeby zobaczyć faktyczne efekty. W tym momencie jestem po 3 tygodniach kuracji i już widać delikatną poprawę. W serwisie https://new-eclub.com/slimdropico-pl/ przeczytałam, że kropli nie należy trzymać w miejscu, gdzie dochodzą promienie słoneczne. Niestety przeczytałam to dopiero po tygodniu.. Myślicie, że może to wpłynąć na ich właściwości? Niby trochę ciepło było, ale w konsystencji kropli nie zauważyłam zmian, nie zgęstniały, ani nic w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...