Skocz do zawartości
Forum

Gość o...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W dniu 06.10 dostałam okres. Z tym, że ten okres to był taki bardzo delikatny.. Nie było przy nim żadnego bólu. Trwał zaledwie do piątku. Dodatkowo 03.09 i 04.09 przed okresem spróbowaliśmy kochać się bez zabezpieczenia. Następnie stosunek po okresie stosunek odbył się 10 i 11 października. Po tygodniu, czyli 17 i 18 października znów odbyłam stosunek z chłopakiem. I moje pytanie brzmi ... czy w tych dwóch tygodniach jest jakakolwiek możliwość i szansa, że doszło do zapłodnienia? (A widzimy się niestety tylko na weekendy i dlatego podaje dwa dni w których odbył się stosunek) Czytałam dużo, że trzeba wziąć owulacji czas pod uwagę. A mnie interesuje czy istnieje właśnie możliwość w przypadku takim jaki podałam .. czyli stosunek po okresie i jeszcze tydzień później jak napisałam. Jest jakaś szansa na to? Że doszło do zapłodnienia? Bo nie wiem czy można już wykonać test i czy ma to sens. Czasami boli mnie w dole pleców. To takie chwilowe kłucie. I czasami trochę w podbrzuszu coś mnie kuje. Prosze o odpowiedz :) starali się o dziecko i zależy mi na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...