Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a...5

Witam, z powodu ślubu byłam zmuszona zażyć tabletki antykoncepcyjne Aidee aby przesunąć cykl miesiączki. Doktor kazał wziąć dwa opakowania czyli 42 tabletki bez żadnej przerwy. Po zażyciu jednego opakowania, pojawiła się brązowa wydzielina która po 4-5 dniach zamieniła się w czerwoną wydzielinę która nie jest intensywna. Przy tym towarzyszy lekki ból brzucha oraz jajników. Zostało mi 10 tabletek do końca. W poniedziałek wyjeżdzam na podróż - czy jest powód do zmartwień? Dodam, iż nigdy nie zażywałam tabletek anty i w dodatku teraz jestem chora i mam antybiotyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...