Skocz do zawartości
Forum

Adhd u dorosłego


Gość Obojetnyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kiedyś oglądałem program w tv o adhd u dorosłego był tam opisany przypadek  dzienikarza z Anglii który ma adhd i mam multum myśli naraz  nie może skupić się na swojej pracy mój przypadek jest bardzo podobny nie wiem czy to jest na tle nerwowym ale ostatnimi czasy chodzę mówię poruszam się 2 razy szybciej plus rozkojarzenie robiąc coś myślę rzeczach naraz jak mówię to myślę p całokształcie wypowiedzi i się zacinam jak ktoś coś do mnie mówi to ja za chwilę pytam się to samo A osoba mi odpowiada ze przed chwilą mi mówiła oglądając tv czy czytając książkę nie jestem w stanie się skupić i rozglądam się po pokoju jadąc samochodem też nie raz się za patrzę lub zamyśle jak coś zaczynam to muszę to tak szybko robić i często o czymś zapomnę nie jestem w stanie się uspokoić A nie mam żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Obojetnyyy napisał:

Chodzi o to że mi to utrudnia życie

A myślałeś, aby skonsultować się z psychologiem? Moze podpowie jakieś metody na radzenie sobie, jeśli w ogóle stwierdzi ADHD, bo może to coś innego. A tak w ogóle warto by najpierw zrobić badania ogólne. Czasem brak jakichś witamin i minerałów powoduje podobne objawy.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Ja byłam w związku z chłopakiem który ma ADHD. Ogólnie początkowo nie było ciężko, starałam się przyzwyczaić itd. Czasami denerwowało mnie jego zachowanie, bo często wygłupiał się na ulicy, wydzierał się, miał takie swoje zachowania. Do tego z czasem jak zaczął byś agresywny to odczuwałam to mocniej i niestety nie dawałam sobie z tym rady i to wpłynęło m.n na nasze rozstanie bo nie umiałam już z nim wytrzymać

Polecam zapoznać się z tym artykułem
https://avigon.pl/obszary-wsparcia/adhd

Podstawą tutaj na pewno będzie terapia psychologiczna.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...