Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aleksandra

ŁUPIEŻ PSTRY | Czy to na pewno on?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra

Cześć. Przychodzę z problemem, który pojawił się u mnie miesiąc temu, jednak go bagatelizowałam. Przez wakacje intensywnie się opalałam, nad jeziorem, nad morzem na solarium. Na co dzień mam styczność z ludźmi na siłowni (pot, bakterie). Dzisiaj byłam u dermatologa i lekarz stwierdził, że jest to albo grzyb (łupież pstry) albo bielactwo. Zapisał mi VERSIC-set, żeby pozbyć się grzyba, o ile to właśnie jest on. Efekt będzie widać dopiero w styczniu/lutym, gdy zejdzie mi opalenizna. 

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy to na pewno jest łupież pstry lub bielactwo?

Te kropki mam tylko na brzuchu, plecach i kilka pojedynczych na ramionach.

spacer.pngspacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ka-wa

Jak najbardziej wygląda na łupież pstry, możesz stosować tę emulsję, ale na pewno pomoże kilkukrotne mycie głowy i całego ciała szamponem nizoral. Nie przejmuj się, zginie bezpowrotnie, ale jak zauważysz po opalaniu w przyszłym roku, kilka plamek, to od razu stosuj ten szampon, nawet profilaktycznie nie zaszkodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...