Skocz do zawartości
Forum

Nie umiem sobie poradzić ze sobą..


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Rozstalam  się z mezczyzna byliśmy że sobą 10 lat , mamy 3 letniego syna ... zaczęło  się psuć  między nami ponieważ zaraz po urodzeniu syna zaczął  pić,  coraz więcej aż doprowadził się do stanu gdzie wylądował  w szpitalu stan nie był ciekawy spędził w nim 3 tygodnie ... gdy wyszedł powiedzieliśmy  sobie że zaczniemy wszystko od nowa .... niestety po miesiącu czasu zaczął znów sięgać po alkohol , były awantury i przykre słowa wielokrotnie wyrzucalam go z domu ale za każdym razem wracamy do siebie... I tak w kółko Macieju  ... po jakimś czasie zauważyłam że ciągnie mnie do innych mężczyzn założyłam portal randkowy zacząłam  się spotykać z różnymi mężczyznami...pewnego dnia napisal do mnie pewien mezczyzna który zaproponował mi seks , długo nad tym myślałam ale w końcu uległa pokusie i się zgodziłam od tego czasu wpadłam w jakiś amok zaczęłam  spotykać się z różnymi mężczyznami na seks i coraz częściej ,nie mogłam przestać tego robić... po jakimś czasie wróciłam do swojego partnera obiecując sobie że z tym skończę układało się między nami było dobrze do póki jeden z tych jednych mężczyzn "Od seksu" nie napisał do mnie , że chce moje nagie foty ...wkurzył się i automatycznie że mną zerwał... Od tego dnia potrafiłam mieć 4 mężczyzn w ciągu dnia ..nie mogłam przestać myśleć o innych mężczyznach i o seksie 

Pewnego dnia gdy umarła moja mama ,dostalalam smsa z propozycja spotkania na seks ... popatrzyłam w lustro i na mojego synka zadając sobie pytanie co ja robię ??  Zaczęłam  odmawiać , więc zaczęły  się szantaże że publikują moje zdjęcia i filmiki w sieci ... przestraszona dalej umawialam się z tymi mezczyznami boję się że puszczą to gdzieś gdzie dojdzie do mojej rodziny .... boję się gdyż nie są już delikatni za każdym razem jestem obolała i zostają ślady na ciele ...za każdym razem mi mówią że jak sie nie zgodzę następnym  razem to wiem co się stanie ...

W tym momencie czuje się brudna , nie mogę patrzeć na siebie,  i innych mężczyzn... nie radzę sobie że sobą  , wracając do tamtych wspomnień czuje obrzydzenie do siebie ... schudłam w ciągu 3 miesięcy 25 kg  jestem w stresie... 

Nie mogę sobie wybaczyć tego że to robiłam,  jak mogłem być taką idiotka .. jestem brudną  dziwka  

Codziennie modlę się aby nie obudzić się następnego dnia ...

Odnośnik do komentarza

Witaj Marta. U twojego meża to alkoholizm. Tak wnioskuję z tego co napisałaś. Natomiast ty powinnas się udac do seksuologa i na terapię. Nie rozumiem albo dobrze rozumiem że wziązku z tym:

W dniu 18.09.2020 o 15:22, Gość Marta napisał:

Zaczęłam  odmawiać , więc zaczęły  się szantaże że publikują moje zdjęcia i filmiki w sieci ... przestraszona dalej umawialam się z tymi mezczyznami boję się że puszczą to gdzieś gdzie dojdzie do mojej rodziny .... boję się gdyż nie są już delikatni za każdym razem jestem obolała i zostają ślady na ciele ...za każdym razem mi mówią że jak sie nie zgodzę następnym  razem to wiem co się stanie ...

Najbardziej martwisz się upublicznieniem zdjęć i filmików. Takie zachowanie tych meżczyzn to szantaż seksualny, poza tym jeśli jesteś w trakcie seksu bita, poniżana i t.d. to jest już kwestia prawna.  Kwestią istotną jest to czy ty im ze swojej własnej woli wysyłałaś zdjęcia i czy ze swojej własnej woli pozwalałaś robić zdjęcia "w trakcie" lub filmować to co robiłas z nimi? Czy masz zachowane wiadomości którymi ci mężczyźni cię szantażują i w jaki sposób to robią, co piszą? Masz ich wiadomości czy nagrane rozmowy? Jeżeli tak to możesz to zgłosić. tym bardziej że traktują ciebie jak prostytutkę i wiedzą że pozwalasz się imszantażować, że bęziesz się bała ich wsypać, iść na policję i powiedziec co robią. Podejrzewam że czują się dlatego pewnie bo sama najpierw sie zdecydowałas na taki styl życia a teraz chcesz się wycofać. Możesz też zrobić co innego. A mianowicie ty ich możesz zaszantażować że masz ich nagrania i smsy jak cię szantażują i grożą i mozesz im powiedzieć że też masz nagrania z nimi. I to zgłosisz a to spowoduje że ich rodziny się dowiedzą co oni robią. Sama zdecyduj czy zgłosisz czy sama sobie poradzisz sobie z tym. Tak naprawdę wszyscy wiemu jak działa u nas prokuratura, policja i sądy. Może jeszcze ktoś napisze od siebie jakąś radę. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...