Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 32 lata, zaliczyłam właśnie wpadkę z trzecim dzieckiem, mając już odchowaną dwójkę rok po roku po 5-6 lat. 7 lat wyjęte z życiorysu, od studiów do teraz, właśnie zaczęliśmy cudowne życie, wreszcie wolna, wysportowana, mamy z mężem sporo czasu dla siebie. I jestem załamana, 5 tydzień, myślimy nad tabletką, czas szybko ucieka. Od mamy zamiast przytulenia usłyszałam, chciałaś, to masz, trzeba się było zastanawiać wcześniej i wyszła… Zawiodła antykoncepcja. Nigdy nie czułam się bardziej samotna i zrozpaczona. Podjęcie decyzji czy bardziej będę żałować usunięcia ciąży czy zniszczonych perspektyw, planów, utraty tak wyczekanej wolności, bo przy rodzicielstwie bliskości oznacza to znowu 5 lat z bańki, czyli koło 40 może znowu poczuję się swobodnie. Statystyki dotyczące aborcji niechcianych ciąż są zatrważające, a z drugiej strony pokazują jak częste to zjawisko, właśnie wśród kobiet 30 plus, i że większość czuje ulgę, może z tego niezniszczonego życia, i że mają wybór. To ogromnie trudne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...