Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
damascena

delpos. co myślicie o tym produkcie?

Rekomendowane odpowiedzi

problem mam ostatnio jeden: wypadanie włosów... widzę, że powiela sie ten problem tutaj na forum, ale przykłady pomocy albo są nietrafione ze względu na to, że miałam próby już z nimi, albo nie mam sposobności by gdzieś jechać i robić zabiegi. normalna sprawa ale jednak powiem szczerze że mam dosyć zwłaszcza że to jest problem nie od kilku dni a od kilku miesięcy i nie wiem czy jest jeszcze na mnie jakaś szansa hahahah ^^ no może to dla innych nie problem ale jednak no trzeba powiedzieć sobie szczerze, że mnie to z lekka dobija, bo jakieś próby rozwiązania tego problemu podejmuję, ale efekty sa mierne. ostatnio widziałam kilka rankingów na temat szamponów na wypadanie włosów i nie wiem czy nie kupić sobie zestawu z delpos ale zanim kupię to nie chce jak szczerbaty na suchary tylko wole się dowiedzieć czy w ogóle jest sens i czy on realnie jest w stanie pomoc. moze wiecie chociaz co tam jest w srodku? każda informacja jest ważna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież pełne INCI masz na stronie 🙂 Ale jeżeli chodzi o to to powiem szczerze, że na prawde jest tego tam sporo, bo przykładowo masz coś takiego w szamponie: ekstrakt z amli, witamina E, betaina, ekstrakt z nagietka

Maseczka: mocznik, honeyquat, bioferment z bambusa, olejek z mięty pieprzowej

Wcierka: ekstrakt z miłorzębu japońskiego, ekstrakt z żeń-szenia, kofeina, niacynamid, glukonian cynku

Co do działania to po sobie zbyt wiele na razie nie moge powiedzieć, bo to jest dopiero 3 miesiąc jak z tego korzystam, ale widzę, że widzę, ze włosów jest więcej (widze po tych krótkich włosach odstających od normalnie zaczesanych) i też że jest mniej ich np. na szczotce czy podłodze w trakcie czesania 🙂 Nadal jeszcze cały czas wszystko co mogę to robię, ale wiem, że skóra głowy jest delikatna i by ten skalp i cebulki były w dobrym stanie trzeba się napracować i dać czas temu by wszystko działało jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co jaki czas myjesz mniej więcej włosy? wcierasz wszystko za każdym razem? w ogóle jakiś czas już chodzę po aptekach i drogeriach, ale nie widzę tego zestawu tak do kupienia. on jest tylko w jakiś sklepach medycznych, czy jak? serio zalezy mi na tym by jak najwcześniej rozpocząć kuracje i mieć ładne włosy, bo od dłuższego czasu wyglądam na naprawdę zaniedbaną z nimi ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lafya

jest mega dobry zestaw. też mam i może super się nie pieni ale działa bdb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wieczorem przed myciem wcieram sobie płyn do skalpu i zostawiam sobie tak na noc. Rano myje włosy tym szamponem z tego zestawu, później płuczę  włosy, wycieram lekko nadmiar wody i nakładam maskę na kilkanaście minut i zmywam znowu 🙂 Zazwyczaj robię to codziennie lub co dwa dni, ale wg. zaleceń to jest do codziennego użytku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

codziennie myje wlosy i sobie zostawiam na noc wcierke bo ogolnie mam dosc tlustawe z natury wlosy wiec tak czy inaczej jest mi to na reke heh ^^ w sumie nie zastanawialam sie nad tym co tam jest w srodku po ptostu siostra mi polecila bo ona akurat po ciazy i karmieniu miala problem z wypadaniem wlosow i jej pomoglo to pomyslalam ze tez sobie wyprobuje. na pewno jest z tym zestawem z delpos cos takiego ze nie ma on jakies dlugiego terminu i tez to ze jest mozliwa wysylka zagranice bo mi wysylali do niemiec bo na codzien to mnie w polsce to nie ma. zjezdzam co 4-5 miesiacy jedynie ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na samą jesień to jeszcze bym jakoś to przeżyła, ale no niestety, ale u mnie całym rokiem one wypadają co jest pewnym problemem, bo nie jestem w stanie ich doprowadzić do na prawdę takiego lepszego stanu. A to tego kosmetyku nie ma dostępnego zagranicą tak do kupienia? Dziwne.. Myślałam, ze u nas to klasyka, ale jednak gdzieś w UK czy Niemczech na spokojnie można by było to jakoś dostać. Wiecie czemu tak z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno jest wysyłka zagranicę... w ogóle on jest tylko do dostania przez wysyłkę z tego co wiem, bo to jest produkt polskiego pochodzenia, a nie jakaś zagraniczna marka 😄 Może dlatego jest jak jest, no ale jednak wysyłka jest do innych krajów, bo nawet gdzieś u nich o tym chyba czytałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialam rione badania ze wzgledu na tarczyce i wszystkie parametry mam w porzadku. Co mozna tylko bylo na tarczyce robic to robilam wiec to u mnie odpada. Bardziej u mnie problem byl z zelazem ale obecnie biore. Teraz jeszcze dodalabym cos na wzmocnienie i leczenie cebulek. Co do odpowiedzi na temat delpos to dziekuje wszystkim. Dzisiaj zamowilam z rana i teraz czekam tylko na dostawe i sprawdzenie jak to bedzie leczenie przebiegalo rowniez i u mnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...