Skocz do zawartości
Forum

Zdrady męża i namawianie żony do seksu grupowego


Gość Arianna

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba do wszystkich, jeśli naprawdę chcecie pomóc tej kobiecie - nie odpisujcie jej nic.
Odpisując jej cokolwiek, współczując jej, albo radząc i sugerując rozwiązania - tylko pogarszacie jej sytuację. Pomagacie po prostu kanalizować jej emocje i frustrację. Taki jest jej cel tej dyskusji tutaj, wygadanie się, by poczuć się lepiej i niczego nie zmieniać w swojej mizernej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Dzięki - ta forma komunikacji miała mi pomóc, podtrzymać mnie w swoim postanowieniu. Przy moim mężu, który winą za wszystko obarcza często mnie, trudno nie zwariować i nie myśleć, że to ze mną jest coś nie tak i że szukam dziury w całym. Czułam się sama, a teraz to uczucie osamotnienia jest jeszcze bardziej dojmujące. Kto nie był ofiarą, ten nie wie, jak trudno odejść, zbuntować się, gdy każdego dnia troszkę bardziej ustępował i dał się zdominować. Ja też tego nie rozumiem i gdyby nie moja sytuacja, pewnie pisałabym takie same komentarze jak wy. Nie musicie nic odpisywać. Nie będę tu już zaglądać. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...